Zpět na » Serie A » Preview odvet italských týmů v Poháru UEFA

Preview odvet italských týmů v Poháru UEFA

0

Líbilo se

04.10. - Dnes večer se odehrají odvety prvního kola Poháru UEFA. Všechny italské týmy od odvety očekávají postup do skupinové fáze.

Empoli si v pohárech odbylo svou premiéru. Po domácí výhře 2:1 nad švýcarským FC Zurichi jedou svěřenci trenéra Cagniho do Ĺ výcarska s cílem postoupit.

"Všichni hledíme dopředu a chceme postoupit. Dnes večer musíme hrát naši hru, pak můžeme postoupit. Bez respektu musíme na soupeře vlétnout, jedině tak máme šanci. Je to první vystoupení Empoli v evropských pohárech a všichni do něho jdeme s jedním mottem: Bez respektu pro zkušenosti," vyhlásil trenér toskánského klubu Luigi Cagni. Zápas začíná dnes v 18:30.

Sampdoria bude mít o poznání těžší pozici než Empoli. Janovští v prvním zápase doma jen remizovali 2:2 s dánským Aalborg BK. I janovští ale budou chtít postoupit, pomoci by jim k tomu měl i Antonio Cassano, který se o víkendu poprvé trefil v lize.

"Poučili jsme se z prvního zápasu. Budeme čelit týmovému pojetí hry, domácí se budou snažit využít každé naší chybičky. Stejně ale chceme postoupit a jít do skupinové fáze. Doma jsme měli vyhrát, musíme to tedy napravit dnes," prohlásil záložník Blucerchiati Paolo Sammarco. Zápas začíná dnes v 19:00.

Jako poslední vstoupí do odvety Fiorentina. Po remíze 1:1 v Nizozemsku jsou Fialky favoritem na postup. Groningen k postupu musí skórovat, což Fiorentině ulehčuje situaci.

"Nechceme dostat branku a odehrát dobrý zápas. Kluci vědí, jak mají hrát. Hlavně musíme být koncetrovaní. To je základ. Musíme si dát pozor na Silvu a další rychlé hráče. Oni vědí, jak vést správný protiútok. Musíme být velmi opatrní. Vieri trénuje a je v pořádku, stejně jako Gobbi. Pouze Osvaldo má drobný problém se stehenním svalem," prohlásil lodivod Fiorentiny Cesare Prandelli. Zápas ve Florencii začíná ve 21:00.

Zdeněk Leitkep / goal.com, gazzetta.it, uefa.com

Nejnovější články