Zpět na » Serie A » UEFA může potrestat Didu

Serie A - UEFA může potrestat Didu

0

Líbilo se

05.10. - UEFA vyšetřuje události, které se staly ve středu večer v Celtic Parku. Potrestání mohou být jak milánský brankář Nelson Dida, tak i prezident Celticu Brian Quinn , který ho kritizoval z filmování.

Fanoušek Celticu se lehce dotknul Didy, který se po pár krocích skácel na zem a musel být střídán. Předseda Celticu Glagow Brian Quinn žádá potrestání "hereckého výkonu" milánského gólmana.

"Neomluvím se za své názory, jsem přesvědčený, že kontakt mezi fanouškem a Didou byl minimální. Herecký výkon Didy byl více než dobrý, když udělal pár kroků po kontaktu a pak šel k zemi. Jestliže se nemýlím, nechal si zavolat nosítka, aby se zase trochu zviditelnil."

Ředitel pro komunikaci UEFA William Gaillard, poodhalil, že UEFA již brzy vynese rozsudek.

" Nejdříve náš žalobce musí ověřit, zda-li může otevřít vyšetřování. Více vám k tomu nemohu sdělit. Je zde řada možných trestům k potrestání celého incidentu . Tresty padnou již brzy."

Sedmadvacetiletý muž, který celou situaci zavinil, se omluvil za své chování a do konce svého života už nesmí na domácí zápas Celticu Glasgow. Prezident AC Milan Adriano Galliani potvrdil, že Dida je v pořádku a je připraven nastoupit do víkendového zápasu proti Laziu Řím. V každém případě, pokud AC Milan v nejbližší době bude opět hrát v Celtic Parku a v brance milánského celku bude stát Nelson Dida, pěkného přivítání od skotských fanoušků se určitě nedočká.

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články