Zpět na » Serie A » Anketa: Kdo bude králem střelců Serie A?

Anketa: Kdo bude králem střelců Serie A?

0

Líbilo se

06.10. - FotbalPortal.cz Vám přináší novou anketu v sekci Serii A. Tentokrát se Vás ptáme, kdo se stane králem kanonýrů v letošní sezoně Serie A? V článku také naleznete výsledky předchozí ankety.

V minulé anketě jste odpovídali na otázku "Komu vděčí římské AS za dobré výsledky v úvodu sezóny?".

Nejvíce hlasů od Vás dostala záloha AS Řím. Záložníkům v čele s Aquilanim dalo hlas celkem 372 čtenářů, což je 54,15 %. Podle 109 čtenářů, tedy 15,87% všech hlasujících, za dobré výsledky vděčilo AS pouze náhodě. Ăštok v čele s kapitánem Tottim dostal 78 hlasů, tedy 7,28 %. 58 čtenářů, což je 8,44 %, si myslí, že za úspěchy AS stojí obrana v čele s brankářem Donim. Pouze 50 hlasujícíh (7,28 %) dalo hlas trenérovi Spallettimu. Zbývajících 20 čtenářů, kteří tvořili 2,91%, dalo hlas možnosti někomu/něčemu jinému. Do hlasování se zapojilo celkem 687 hlasujících.

Nová anketa: Kdo se stane králem střelců?

Nová anketa se tentokrát týká celé Serie A a jednoho z nejprestižnějších ocenění - krále střelců. Po šesti kolech mají už dva hráči sedm branek, favorité jsou tedy zřejmě jasní. Liga je ale ještě dlouhá, vybírat můžete z následujících možností:

Zlatan Ibrahimovič - Zlatan Ibrahimovič je klíčovým mužem sestavy Interu Milán. Jeho parketou jsou dvoubrankové zápasy, letos má takové už tři. Veliká konkurence v útoku Interu ale může být překážkou, ale Zlatan se s ní zatím vyrovnává na výbornou.

David Trezeguet - David Trezeguet se do Serie A vrátil ve velkém stylu. Hattrick v prvním zápase ho nastartoval a nyní už má na kontě sedm branek. Trezeguetovou výhodou je, že nebude hrát evropské poháry a v současné době není ani povoláván do reprezentace, může se tedy plně soustředit na Serii A.

Francesco Totti - Obhájce výhry nemůže v nabídce chybět. Totti je kapitánem AS Řím a jasnou jedničkou trenéra Spallettiho. Letos má na kontě zatím čtyři branky. Jeho výhodou je, že kope všechny penalty svého týmů, stejně jako Trezeguet navíc nemá reprezentační povinnosti.

Adrian Mutu - Adrian Mutu převzal kanonýrské kopačky od Lucy Toniho. Mutu je jasnou jedničkou útoku Fiorentiny, už dal letos čtyři branky. Jeho nevýhodou jsou evropské poháry a reprezentační povinnosti.

Kaká - Kaká jako jediný v naší nabídce není útočník. Přesto už má letos čtyři branky a právě on je jasnou jedničkou ofensivy AC Milán. Nevýhodou je, že AC Milán se hodlá opět soustředit především na Ligu mistrů.

Někdo jiný - Pokud jste si nevybrali z předchozích jmen, je tu pro Vás poslední možnost. Tuto možnost volte, pokud věříte v úspěch například Marca Borriella, Pasquale Foggii, Vincenza Iaquinty, Antonia Di Nataleho, Gorana Panděva nebo třeba Lukáše Jarolíma. Vaší fantazii se meze nekladou.

Zdeněk Leitkep / FotbalPortal.cz

Nejnovější články