Zpět na » Serie A » Berlusconiho černé dny

Serie A - Berlusconiho černé dny

0

Líbilo se

06.10. - Prezident AC Milan Silvio Berlusconi označil současnou situaci po posledních výsledcích AC Milana v Serii A a v Evropě jako "největší krizi" od té doby, co je prezidentem.

Loňští vítězové Ligy Mistrů získali 4 body z posledních 5 domácích zápasů a překvapivě prohráli ve středu v Celtic Parku.

"Situace je vážná. Tohle je první skutečná krize od té doby, co jsem se stal prezidentem tohohle klubu. Myslím, že některé příčiny byly způsobeny chybami rozhodčích a také jsme neměli zrovna štěstí. Netrpělivě očekáváme návrat Ronaldo a Alexadro Pata. Jejich spoluhráči se na ně už těší."

AC Milan získal teprve sedmnáctiletého Pata během letního přestupního termínu za 10 miliónů liber z Internacionalu, ale hráč ještě nemá platnou profesionální registraci, takže Milan musí počkat do zimního přestupního termínu, kdy by již vše mělo být správně vyřízeno a Pato by poté mohl již za Rossoneri konečně nastoupit. Ronaldo v letošní sezóně ještě vůbec nenastoupil kvůli svalovým problémům.

Rossoneri si v Serii A zatím připsali pouze jedno vítězství a to v úvodním kole na hřišti nováčka z Janova. Kromě vítězství v Superpoháru nad Sevillou a domácím zápasem Ligy Mistrů proti Benfice se AC Milan herně i výsledkově trápí.

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články