Zpět na » Serie A » Sereni vychytal AC Milán

Sereni vychytal AC Milán

Sereni vychytal AC Milán © gazzetta.it - Matteo Sereni dříve chytal v Laziu

0

Líbilo se

03.11. - Ve večerním zápase Serie A kraloval Matteo Sereni. Brankář Turína nepustil žádnou střelu AC Milán a jeho tým si tak odváží bod za bezbrankovou remízu.

AC Milán - Turín 0:0

Za Turín nastoupil v základní sestavě i David Di Michele, který se vrátil po tříměsíčním zákazu startů za sázení na fotbalové zápasy. Do první vážnější situace se dostal domácí Kaká. Jeho střelu z dálky ale Sereni kryl. První jasnou šanci měli domácí po čtvrthodině hry. Seedorf dostal míč přes Comotta na Gilardina, ten sice dobře tlačil míč k zemi, ale Sereni vytáhl prvotřídní zákrok a zachránil. Poté měli šanci i hosté, ale Nesta skvěle zasáhl a Di Michelemu míč sebral. Za pár okamžiků měl opět šanci Gilardino, ale na bližší tyči neuspěl. Pirlo zkoušel štěstí přímo z rohu, ale Sereni se znovu vytáhl. Sereni se poté vytáhl ještě dvakrát. Nejprve chytil střelu Pirla a poté se znovu vytáhl proti Gilardinovi. První poločas tak skončil bez branek.

Milán začal náporem i po přestávce. Centr Cafúa se snažil v akrobatické pozici trefil Kaká, ale neuspěl. Šanci měl i na druhé straně Di Michele, ale skvěle ho odzbrojil Nesta. Ambrosini poté reklamoval penaltu po střetu s Natalim, ale u rozhodčího neuspěl. Milán dál tlačil, ale Sereni vychytal i střajícího Serginha. Na druhé straně neusále hrozil Di Michele, ale do zakončení se nemohl dostat. Až dvacet minut před koncem se dostal ke střele Rosina a Dida musel vytáhnout ojedinělý zákrok. Sereni na druhé straně naproti tomu dál chytal jednu střelu za druhou. Zasahovat musel postupně proti Cafúovi, Seedorfovi a Ambrosinimu. Protože ho ale ani jeden z nich nepřekonal, zápas skončil bez branek.

AC Milán: Dida; Cafu, Nesta, Kaladze, Favalli (Serginho 63); Brocchi, Pirlo (Inzaghi 63), Ambrosini; Seedorf (Gourcuff 78), Kaka; Gilardino
Turín: Sereni; Comotto, Natali (Di Loreto 81), Dellafiore, Lanna; Motta (Bottone 56), Corini, Zanetti; Rosina, Ventola (Bjelanovič 46), Di Michele
Rozhodčí: Tagliavento

Zdeněk Leitkep / gazzetta.it

Nejnovější články