Zpět na » Serie A » Amauri hráčem 32. kola

Amauri hráčem 32. kola

Amauri hráčem 32. kola © -

0

Líbilo se

08.04. - Amauri, který je dle jistých zdrojů letním přestupovým cílem právě pro Starou dámu, sestřelil dvěma zásahy ve 32. Juventus Turín. V jeho dresu se opět skvěle ukázal Del Piero. Naopak stydět se musí po svém zákroku Kalač, jež ale může děkovat skvělému výkonu navrátivšího se Pippa Inzaghiho.

Hráč kola: Amauri (Palermo)
Útočník Palerma otevřel v zápase s Bianconeri skóre nechytatelnou střelou. Navíc se postaral i o druhou branku a i když bylo vítězství nakonec po velmi dramatickém vývoji velmi těsné, můžeme říci, že na něm měl největší podíl právě on.

Osobnost kola: Alessandro Del Piero (Juventus)
Klíčovou osobností na straně Juventusu byla v zápase s Palermem dlouholetá opora klubu a miláček fanoušků - Alessandro Del Piero. Stále ukazuje, že ač se na něj, hlavně však ze začátku sezóny, snášely kritické komentáře, umí být tím rozhodujícím faktorem na hřišti. Bohužel však to tentokrát nestačilo ani na bod. Otázkou ale je - počíná si Donadoni jeho stálým opomíjením dobře?

Tým kola: Empoli
Hráči Empoli nastoupili na hřišti čtrnáctého Turínu a dlouho to vypadalo na bezbrankovou remízu, což by na jednu stranu nebyl z venkovního prostředí nejhorší výsledek, ovšem Empoli se nachází v situaci, kdy potřebují body sbírat jako sůl. Bojovnost až do konce se jim nyní vyplatila, když brankou Vannucchiho z 88. minuty ukořistili velmi cenné tři body v boji o udržení se mezi elitou v Sérii A.

Zklamání kola: Zeljko Kalač (AC Milán)
Brankář AC Milánu se v zápase s Cagliari dopustil neuvěřitelné chyby. Přímý kop Daniele Contiho si neuvěřitelným "zákrokem" srazil pod tělo a do branky. Může být rád, že se tak stalo za stavu příhodného pro něj a jeho spoluhráče a hosté této branky nedokázali využít.

Nejlepší jedenáctka kola:
Manninger (Siena) 7,19
Vargas (Catania) 7,63 - Cassani (Palermo) 7,00 - Maggio (Sampdoria) 6,81
Kaka` 7,56 (Milan) - Vieira (Inter) 7,13 - Sissoko (Juventus) 7,06 - Vannucchi (Empoli) 7,06
Amauri (Palermo) 7,75 - Del Piero (Juventus) 7,79 - Inzaghi (Milan) 7,63

Kam dál?

Zdenek Klinga / channel4.com, datasport.it

Související odkazy
Nejnovější články