Zpět na » Serie A » Mazzarri chválí Cassana

Mazzarri chválí Cassana

0

Líbilo se

09.10. - FotbalPortal.cz Vám opět přináší ohlasy trenérů na uplynulé kolo.

Catania - Livorno 1:0
Silvio Baldini (Catania): "Když vyhrajete, všechno vypadá lépe. Jsme spokojení se třemi body, ale hra nebyla nijak skvělá. Moje vyloučení? Každý někdy udělá chybu, ja za to zaplatil. Byla to moje neadekvátní reakce. Od postranní čáry se fotbal sleduje lépe."
Fernando Orsi (Livorno) nepřišel na pozápasovou tiskovou konferenci.

CFC Janov - Cagliari 2:0
Gian Piero Gasperini (Janov): "Jsme na skvělém místě v tabulce, je škoda, že je teprve začátek sezony. Tohle místo po sezoně by bylo senzační. Doufám, že reprezentační přestávka naši formu neutne.
Marco Giampaolo (Cagliari): "Nemám, co bych hráčům vytknul. Kvalita ale byla na straně Janova, první branka rozhodla."

Palermo - Reggina 1:1
Stefano Colantuono (Palermo): "Jsme docela spokojen s dnešním výsledkem. Ale stejně důležitý byl náš výkon. Kvůli němu jsme riskovali porážku. Když budeme hrát takhle, budu spokojený."
Massimo Ficcadenti (Reggina): "Ĺ koda chyby v závěru. Chybělo třicet vteřin a my jsme se přestali soustředit. Jsme zklamaný výsledkem, ale dopadlo to docela dobře."

Siena - Empoli 3:0
Andrea Mandorlini (Siena): "Do dneška jsme hráli dobrý fotbal a nebodovali. Dnes to nebylo ono, hráli jsme hůře než dříve. Jsem ale šťastný, protože máme body."
Luigi Cagni (Empoli): "Hráči šli na hřiště s pocitem vyřazení z Evropy. Náším cílem pro letošní sezony je udržení se, musíme si tenhle zápas pamatovat. Musíme se více koncetrovat."

Turín - Sampdoria 1:0
Walter Novellino (Turín): "Jsem neskutečně šťastný. Hráči hráli dobře a musím je pochválit za závěr zápasu. Je tu spousta mladíků, ale ti zkušení je skvěle vedou kupředu."
Walter Mazzarri (Sampdoria): "Červená karta rozhodla. Do té doby to bylo vyrovnané. V první poločase jsme hráli snad nejlépe v letošní sezoně. Antonio Cassano mě znovu uchvátil."

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Nejnovější články