Zpět na » Serie A » Montolivo připraven prodloužit

Montolivo připraven prodloužit

0

Líbilo se

09.10. - Záložník Fiorentiny a čerstvý reprezentant Riccardo Montolivo je připraven prodloužit svou smlouvu ve Fiorentině.

Riccardo Montolivo má platnou smlouvu do roku 2010. Ve Fiorentině je ale spokojen a chystá se smlouvu o dva roky prodloužit. Montolivovi běží v současnosti smlouva, kterou podepsal po svém příchodu z Atalanty. Ta dělá z Montoliva naprosto neadekvátně placeným hráčem. I proto se intenzivně jedná o prodoužení, jak potvrdil sportovní ředitel klubu Pantaleo Corvino. Montolivo si zatím užívá svůj první reprezentační sraz.

"Dostat se do reprezentace je sen. To jsem si přál jako dítě. Ještě více šťastný ale jsem, protože cítím, že můžu být číslem 8 v italském dresu. Mám dva fantastické učitele, Cesare Prandelliho a Fabia Liveraniho. Moc jim za to děkuji," prohlásil Montolivo po premiérové pozvánce do reprezentace.

Právě Prandelliho z Montoliva udělal hráče, který se nejlépe cítí na stejné pozici, jako Andrea Pirlo. Od svého příchodu z Bergama se propracoval až na stabilního člena základní jedenáctky pátého týmu z minulé sezony. A Montolivo míří ještě výš. Daleko výš.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Nejnovější články