Zpět na » Serie A » Camolese novým trenérem Livorna

Camolese novým trenérem Livorna

0

Líbilo se

10.10. - Mladý taktik Giancarlo Camolese se stal novým trenérem Livorna.

Toskánci měli hodně špatný start do sezóny a propadli se tabulkou na samé dno bez jediného vítězství, na což reagoval prezident Livorna Aldo Spinelli, který včera odvolal trenéra Fernanda Orsiho.

Camolese naznačil, že je připravený chytnou se otěží zatím trápícího se Livorna a uzavřel smlouvu až do roku 2009. Dnes ráno tuto informaci potvrdil prezident Spinelli.

" Rozhodnutí přijmout Camolesiho bylo podloženo několika faktory. Je to mladý trenér s velkými ambicemi a jeho turínské srdce přechází na amarantiho srdce. Má vše dobře promyšleno, jak se na zápas připravit a hrát. Setkal jsem se včera s Camolesim a probral několik věcí a výsledkem celé schůze je uzavření kontraktu. Myslím si, že je to správná volba trenéra do budoucna. Omlouvám se, že jsme museli propustit trenéra Orsiho, ale fotbal je netrpělivý. Nyní Camolesimu plně důvěřujeme. Čeká nás nejtěžší sezóna od té doby, co jsme postoupili do Serie A."

Camolesiho jmenování je trochu riskantní. Jeho dosavadními zkušeností je pouze vedení Regginy v sezóně 2003/2004, kdy dokázal tým udržet v Serii A. Po sezóně byl však odvolán a jeho místo zaujal dosavadní trenér Walter Mazzarri.

Jakub Košťan / channel4.com

Nejnovější články