Zpět na » Serie A » Galliani vyloučil příchod Del Piera

Serie A - Galliani vyloučil příchod Del Piera

0

Líbilo se

10.10. - Více-prezident AC Milan Adriano Galliani definitivně popřel spekulace o příchodu kapitána Juventusu Alessandra Del Piera k Rossoneri.

Del Pierův kontrakt se "Starou dámou" se pomalu ale jistě blíží ke konci a sportovní ředitel Juventusu Alessio Secco připustil, že Del Pierův odchod z turínského klubu není vyloučený. Trenér Rossoneri Carlo Ancelotti má mít údajně velký zájem o dlouhodobou ikonu Juventusu Turín, tyto zvěsti však Galliani popřel.

" Co se týká Del Piera, jeho příchod není v plánech našeho klubu. Před časem Ancelotti vyslovil přání přivést Del Piera k nám, ale byl to pouze vtip a můžu vás ujistit, že to nemyslel vážně. Chtěli jsme získat Del Piera v době, kdy hrál za Padovu, ale on si zvolil Juventus a tím to skončilo. Je ale pravda, že jsme se zajímali o Buffona, ale prezident Bianconeri Fiovanni Cobulli smetl naši nabídku ze stolu."

Alessandro Del Piero se stále nemůže dohodnout s Juventusem na výši platu a je velmi pravděpodobné, že pokud se do konci sezóny nedomluví, Del Piero Juventus opustí.

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články