Zpět na » Serie A » Ronaldo je připraven hrát

Ronaldo je připraven hrát

0

Líbilo se

10.10. - Brazilský útočník AC Milan Ronaldo je podle slov více-prezidenta Adriana Gallianiho již připraven nastoupit do zápasu.

Zranění "El Fenomena" trvalo od léta a doba rekonvalescence se protáhla díky špatnému odhadu milánských doktorů. Ex-realský útočník by měl být připraven na zápas proti Empoli po reprezentační přestávce.

"Lékaři mě informovali o dobrém zdravotním stavu Ronalda. Řekli mi, že do příštího zápasu by měli být připraveni také Paulo Maldini, Serginho, Digao i Kakha Kaladze. Dlouho jsme měli hodně zraněních hráčů, ale už za krátkou dobu se vrátí."

Již delší dobu se objevují spekulace, že by AC Milan měl být více aktivní během zimního přestupního termínu, což ale Galliani odmítá.

"Trh je zavřený a mi se budeme soustředit na dotažení přestupu Alexandra Pata. Můžu říci, že tento hráč umí neuvěřitelné věci ačkoliv mu ještě nebylo 18 let."

Galliani také vyvrátil spekulace italských médií, že by Rossoneri po hereckém výkony Nelsona Didy, hledali nového gólmana.

"V současné chvíli nehledáme žádného nového brankáře. Máme dostatek brankářů. Kromě Didy, Zeljka Kalače a Valeriho Fioriho máme na hostování Marca Storariho v Levante, Fernanda Coppoliho v Atalantě a Christiana Abbiatiho v Athleticu Madrid."

AC Milan v posledním zápase rozdrtil Lazio Řím na jeho hřišti 5:1 a milánští fanoušci věří, že Rossoneri jsou už z nejhoršího venku.

Jakub Košťan / channel4.com

Nejnovější články