Zpět na » Serie A » Galliani vyloučil zimní příchody

Serie A - Galliani vyloučil zimní příchody

0

Líbilo se

11.10. - Viceprezident AC Milán Adriano Galliani prohlásil, že milánský gigant nebude pracovat na příchodech hráčů v zimním přestupním termínu.

AC Milán má za sebou opět další nepovedený start do sezony. Ten byl snad zažehnán vítězstvím 5:1 v Římě, přesto ale zůstávají už sedm bodů za vedoucím Interem. AC nemá problémy se středem pole a obranou, ale útok by rozhodně snesl posílení. Začalo se i mluvit o možné náhradě za chybujícího brankáře Didu.

"V tuhle chvíli je pro nás lednový přestupní termín uzavřen. Už jsme naši posilu získali, tou je Pato. Konkrétně brankáři: Milán má aktuálně tři skvělé brankáře na hostování: Storariho, Abbiatiho a Coppolu. Máme dost brankářů. Ještě prodloužíme některé smlouvy, ale ne nové příchody," prohlásil Galliani.

Galliani se také opět vyjádřil k incidentu brankáře Didy v Glasgově. UEFA právě nyní jednala o potrestání Didy.

"Prezident Berlusconi a já jsme souhlasili s vyšetřováním hned po zápase na Celticu. Nic se nezměnilo. Pokud někdo cítí závratě, musíte ho vystřídat. Ale nejsem doktor, takže nic dalšího nevím," prohlásil Galliani.

Fanoušci AC Milán se těšily, že po neúspěšném letním lovu na kanonýrovi a špatném startu do sezony se dočkají velké hvězdy v zimě. Kromě Pata ale jejich naděje nebyli vyslyšeny.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články