Zpět na » Serie A » Azzurrini přehráli Chorvatsko

Serie A - Azzurrini přehráli Chorvatsko

0

Líbilo se

13.10. - Reprezentace Itálie do 21 let si připsala v kvalifikaci další výhru. Dvěma brankami Acquafrescy Azzurrini přehráli stejně staré Chorvaty.

Mladí Italové nyní vedou tabulku své skupiny s 12 body. Druzí jsou právě Chorvaté s devíti body.

Trenér Casiraghi nasadil ofensivní sestavu se třemi útočníky. Těmi byli Sebastian Giovinco, Guiseppe Rossi a Robert Acquafresca. První šanci ale měli Chorvaté. Busic dokonce dostal balon do branky nůžkami, když se předtím dvakrát parádně vytáhl brankář Itálie Andrea Consigli. Branka ale nebyla rozhodčím uznána.

Domácí Italové měli první šanci po pětatřiceti minutách, ale Giuseppe Rossi zaváhal. Rossi ale své zaváhání napravil přihrávkou na hranici ofsajdu. Chorvatům se ofajd systém nepovedl a Acquafresca poslal domácí do vedení.

Po přestávce Italové svůj náskok zvýšili. Marco Motta se probil po pravé straně až k centru, kterým našel znovu Roberta Acquafrescu, který tentokrát hlavou zvýšil na rozdíl dvou branek.

Další dvě šance měl poté ještě Rossi, ale Vargič se dvakrát vytáhl. Těsně před koncem ještě proti chorvatskému brankáři neuspěli Giovinco ani Rossi, Italové tak vyhráli 2:0.

Trenér Pierluigi Casiraghi po zápase zářil spokojeností: "Všichni hráli velmi dobře, moji mladíci odehráli dnes skvělý zápas. Chorvaté jsou těžkým soupeřem, k jejich porážce potřebujete vnitřní sílu. My jsme ukázali, že ji máme. Jsem šťastný za Acquafrescu. Hraje moc dobře, dotáhne to daleko."

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články