Zpět na » Serie A » Tiago podle svého agenta zůstane v Juventusu

Tiago podle svého agenta zůstane v Juventusu

0

Líbilo se

13.10. - Agent Tiaga Mendese umlčel zvěsti o tom, že by jeho klient měl opustit Juventus Turín během lednového přestupního termínu.

Portugalský reprezentant byl jednou z největších letních nákupů "Staré dámy", když přišel z Lyonu za 9 miliónů liber. Tiago se ale herně trápí a nemá důvěru trenéra Ranieriho. Výsledkem toho všeho má být odchod portugalského středopolaře, ale Fiorangelo Calima tyto řeči odmítá.

" Myslím, že zůstane v Juventusu. Turínský celek za něj zaplatil velké peníze a Tiago potřebuje více trpělivosti než se stane stálým hráčem základní jedenáctky. "

Zájem o Tiaga projevila londýnská Chelsea, ale Calima věří, že vše dobře dopadne a zůstane v Itálii.

"Nemůžou být pochybnosti o kvalitách a schopnostech mého klienta. Není také pravda, že si stále nezvykl na prostředí v Itálii. Odehrál velmi hodně zápasů za Benfiku Lisabon, za Lyon i za portugalskou reprezentaci. Je to někdo, kdo umí hrát fotbal na špičkové úrovni. Ale je to také normální hráč, který se na nové prostředí musí aklimatizovat. V Serii A je hodně špičkových týmů, kteří mají také hráče, kterým se zrovna nedaří. Myslím si, že hlavní Tiagův problém je stále ještě ve fyzičce. Trénování zde v Itálii je velmi náročné a každý hráč na sobě musí stále intenzivně pracovat."

O tom, jak se Tiago Mendes rozhodne se dozvíme až v lednu, o dalších informacích vás samozřejmě budeme pravidelně informovat.

Jakub Košťan / channel4.com

Nejnovější články