Zpět na » Serie A » Azzurri budou testovat nové tváře

Azzurri budou testovat nové tváře

0

Líbilo se

14.10. - Po kvalifikační výhře nad Gruzií zveřejnil italský kouč Roberto Donadoni nominaci na přátelské utkání s jihoafrickým výběrem. Tentokrát si hlavní opory odpočinou. Ĺ anci dostane hned několik hráčů, kteří čekají na reprezentační debut. Mezi nimi je například Paolo Cannavaro, Nocerino, Rosina nebo Dossena.

Reprezentace Jižní Afriky se představí ve středu 17. října na Franchiho stadionu v Sieně. Výkop je na programu v netradičním čase 20:50.

Téměř všichni fotbalisté, kteří nastoupili do zápasu s Gruzií, budou ve středu odpočívat. Jedinými výjimkami jsou středopolaři Stefano Mauri a Pasquale Foggia. Oba však v Janově zasáhli do zápasu až v průběhu hry. Premiéru na mezinárodní scéně může ve středu absolvovat gólman Curci, obránci P. Cannavaro, Dossena, Gamberini, záložníci Rosina, Nocerino a Montolivo.

Nominace Italů na zápas s Jižní Afrikou:
Brankáři: Amelia (Livorno), Curci (AS Řím)
Obránci: Zaccardo (Palermo), Mesto (Udinese), Bonera (AC Milán), Gamberini (Fiorentina), P.Cannavaro (Neapol), Chiellini (Juventus), Dossena (Udinese)
Záložníci: De Rossi (AS Řím), Palombo (Sampdoria), Nocerino (Juventus), Montolivo, Semioli (oba Fiorentina), Foggia (Cagliari), Mauri (Lazio), Rosina (Turín)
Ăštočníci: C.Lucarelli (Ĺ . Doněck), Gilardino (AC Milán), Iaquinta (Juventus).

Jakub Košťan / tuttomercatoweb.it, gazzetta.it

Nejnovější články