Zpět na » Serie A » Ujfaluši připraven zůstat ve Fiorentině

Serie A - Ujfaluši připraven zůstat ve Fiorentině

0

Líbilo se

14.10. - Tomáš Ujfaluši zřejmě zůstane ve Fiorentině. Jeho agent prohlásil, že se Tomáš zřejmě rozhodne podepsat novou smlouvu.

Tomáš Ujfaluši je nyní hodně spojován s přestupy. Oficiálně zájem potvrdila Sevilla, mluvilo se i o Juventusu. Ujfalušimu už předložil nabídku Liverpool, pravý obránce Fialek však odmítl.

"Měli jsme nabídky ze Ĺ panělska, hlavně od Sevilly, také ale od anglických a italských týmů. Ale Ufo chce udělat důležité rozhodnutí na delší část života. Jsem si na 95 procent jistý, že zůstane. Fiorentina chce jeho a on chce Fiorentinu. Říká, že po tom všem nemůže zradit fanoušky fialek a přestoupit k rivalovi jaký je Juventus," prohlásil Giorgio De Giorgis, hráčův zástupce.

"Naše vztahy s klubem jsou dobré, ale jsou tu i ekonomická hlediska k jednání. Ale jsem přesvědčen, že se dohodneme. Trenér Prandelli řekl, že Ujfaluši je nejlepší pravý obránce na světe v tuhle chvíli. Chce ho v týmu," pokračoval De Giorgis.

Sportovní ředitel Fiorentiny Pantaleo Corvinu se pro případ odchodu Ujfalušiho už pojistil. V týmu působí Alessandro Potenza, který Ujfalušiho úspěšně nahrazuje při karetních nebo zdravotních absencích. Před sezonou klub navíc posílil belgický talentovaný pravý obránce Anthony Vanden Borre. Tomáš Ujfaluši je v klubu zástupcem kapitána. Z Hamburgu přitom odcházel až jako kapitán.

Zdeněk Leitkep / channel4.com, acffiorentina.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články