Zpět na » Serie A » Ronaldův návrat opět odložen

Serie A - Ronaldův návrat opět odložen

0

Líbilo se

15.10. - Návrat zraněného Ronalda do sestavy AC Milán se opět odkládá. Brazilec nebude hrát ani příští neděli, jak bylo avizováno.

El Fenomeno stále ještě čeká na svůj první zápas v letošní sezoně. Jeho sága se zraněním se táhne už od letní přípravy. Dokonce už byl i ohlášen návrat v neděli proti Empoli, ten se ale opět odkládá.

"Je téměř připraven a pracujeme na tom, ale nemyslím si, že to bude v neděli," prohlásil Adriano Galliani po konzultaci s lékaři.

Lékaři AC Milán byli za postup při léčení Ronalda hodně kritizováni. Polde mnohých se Ronaldův návrat neuvěřitelně protáhl. I sám Ronaldo prohlásil, že se mu doba rekonvalescence zdála příliš dlouhá.

"Nějaké chyby se možná staly. Rozhodně už je nebudeme opakovat. Jsem téměř připraven a potřebuju jen klid. Samozřejmě to byla ale dlouhá doba," prohlásil sám Ronaldo.

31 letý Ronaldo přišel do Milána v lednu a stihl dát sedm branek. Letos měl být tahounem ofensivy Milána při špatné formě Inzaghiho a Gilardina. Paradoxně poté, co se Gilardino snad rozpoměl na své kanonýrské schopnosti, se do sestavy Ronaldo vrátí.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články