Zpět na » Serie A » Livorno pozadu ve statistikách

Livorno pozadu ve statistikách

0

Líbilo se

16.10. - Reprezentační přestávka je ideální čas pro krátký pohled do statistik úvodu Serie A.

Nejsledovanější statistikou je samozřejmě počet vstřelených branek. Tam se na čele usadila dvojice Zlatan Ibrahimovič a David Trezeguet. Pronásledují je šestibrankoví Kaká a Francesco Totti. O branku méně vstřelili Adrian Mutu a Vincenzo Iaquinta.

Ve žlutých kartách vedou hráči Atalanty. Cristiano Doni a Diego De Ascentis už mají čtyři žluté karty. Stejný počet ještě mají Daniele Conti a Manuele Blasi z Cagliari, respektive Neapole. Kartu barvy červené už vidělo 24 hráčů. Rekordmany jsou Jonathan Zebina, který hrál dvakrát a jednou byl vyloučen, a Guiseppe Biava, který byl dokonce vyloučen v jediném prvoligovém startu.

Mezi brankáře vede v soutěži čistých kont Doni z AS Řím, který odcházel s nulou na kontě čtyřikrát. Samir Handanovič, Rubinho a Antonio Mirante nulu vychytali třikrát.

V počtu vstřelených branek se ve vedení drží dvojice Inter Milán a Juventus Turín s průměrem 2,29 branky na zápas. Nejhůře je na tom Empoli, které se trefilo pouze čtyřikrát s průměrem 0,57 branky na zápas.

V počtu inkasovaných branek jasně vede Livorno. Dostalo už 17 branek s průměrem 2,43 na zápas! Nejlépe je na tom Inter, který inkasoval pětkrát s průměrem 0,71 branky na zápas.

Ve žlutých kartách vede Atalanta, jejíž hráči už dostali 28 žlutých karet. Nejslušnější jsou hráči AS Řím, kteří žlutou kartu viděli pouze 10 krát. Karet barvy červené mají nejvíc na kontě hráči Livorna, už tři. Hráči celkem šesti týmů ještě červenou letos neviděli.

Zdeněk Leitkep / FotbalPortal.cz

Nejnovější články