Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Serie A » Berlusconi: Zambrotta ano, Ronaldinho ne

Berlusconi: Zambrotta ano, Ronaldinho ne

Berlusconi: Zambrotta ano, Ronaldinho ne © -

0

Líbilo se

14.01. - Prezident AC Milan Silvio Berlusconi připustil příchod Gianlucy Zambrotty, zároveň ale vyvrátil příchod Ronaldinha k Rossoneri v letním přestupním termínu. Rossoneri tak planují v létě získat alespoň jednoho hráče ze španělského velkoklubu FC Barcelona.


" Pevně věřím, že v červnu získáme Zambrottu. Sám se chce vrátit do Itálie a chtěl by hrát za AC Milan a nebude tak obtížné ho přemluvit, aby šel k nám," řekl Berlusconi pro televizi Sky Italia.

Rossoneri mají o Mistra světa z roku 2006 velký zájem a rádi by ho získali do svých řad v letním přestupním termínu ještě před začátkem EURA 2008. Bývalý hráč Juventusu je jedním z klíčových hráčů, kteří figurují v plánech Carla Ancelottiho pro příští sezónu.

Ve včerejším zápase se odbyl debut v dresu Rossoneri talentovaný Alexandre Pato, který v zápase proti Neapoli hned vstřelil svoji první branku v dresu Milana a výrazně se tak podílel na první výhře AC na domácím hřišti v této sezóně. Berlusconi sice potvrdil, že jeho největším cílem na přestupním trhu zůstává hvězdný Ronaldinho, ve Španělsku se však objevují zprávy, že Brazilec má namířeno do Chelsea, ale Berlusconi zůstává klidný.

" Se vší úctou, tyto zprávy mě nepřekvapují. Nikdy jsme neřekli, že ho nechceme získat. Věřím v příchod velkého mistra, který bude mít u nás jisté místo v základní sestavě, ale současné hvězdy mají nyní v týmech těžké situace, každý od nich očekává vždy sto procentní výkon a pro majitelé klubů jsou odchody těchto hráčů z klubu uzavřenou kapitolou. A to momentálně platí i u Ronaldinha. V kádru máme dost kvalitních a perspektivních hráčů, jakými jsou Yoann Gourcuff nebo Pato, se kterými plánujeme spojit budoucnost našeho klubu. "

Berlusconi se nezapomněl zmínit o nedělním zápase, ve kterém zářilo trio Kaká-Ronaldo-Pato.

" Na tento večer jsme čekali. Zápas měl skvělou atmosféru, navíc se vrátil po zranění Ronaldo a Pato ukázal svou výjimečnost. Chtěli jsme v Miláně vytvořit hvězdné brazilské trio a naše sny se pomalu stávají skutečností. Výsledek zápasu hovoří za vše. Během 20. let jsem v Miláně vytvořili velmi úspěšný klub, o čemž svědčí zisk 18. trofejí. Věřím, že fanoušci na nás budou pyšní i v dalších 20. letech. "

Kam dál?

Jakub Košťan / channel4.com

Související odkazy
Nejnovější články