Zpět na » Serie A » Portugalský obránce Tiago Djalo přestupuje do Juventusu

Portugalský obránce Tiago Djalo přestupuje do Juventusu

Portugalský obránce Tiago Djalo přestupuje do Juventusu © iconsport.photo - Portugalský obránce Tiago Djalo z Lille přestupuje do Juventusu

0

Líbilo se

14.01. - Zatímco Juventus pokračuje v hledání záložníka, fanouškům v příštích dnech představí první lednovou posilu. Bude jí portugalský obránce Tiago Djalé, o němž bianconer s Lille již nějakou dobu jednali. Hráč narozený v roce 2000 se k týmu připojí na počátku příštího týdne a zaujme místo mladého Hujsena, který odešel hostovat do AS Řím.

Tiago Djalé přichází do Turína za 3 miliony eur fixní části a dalších až 3,5 milionu v bonusech, k nimž se připočítají také procenta z budoucího dalšího prodeje. V těchto hodinách kluby dořešily poslední detaily a přestupu obránce již nic nebrání. Tiago Djalé je připraven přesunout se do italské ligy, v Turíně na něj čeká čtyřletá smlouva s platností do června 2028.

Mladý portugalský obránce by se měl v JMedical objevit v úterý nebo středu příštího týdne, aby podstoupil lékařskou prohlídku. Jedná se pouze o formalitu, ale v případě Djala se lékaři zaměří podrobněji na zdravotní stav hráče, který se do hry vrací po přetržení křížového vazu v koleni.

O celém pooperačním průběhu i následné rekonvalescenci byli bianconeri podrobně infomováni, proto by lékařská prohlídka neměla přinést výraznější překvapení. A to do té míry, že je v Turíně již nachystána pro Djalá smlouva do června 2028. Tiago v Serii A bude muset navázat na těžký odkaz Alexe Sandra, jemuž na konci sezóny končí smlouva a představuje jeden z pilířů obrany Juventusu.

Andrea Suttnerová / fotbalportal.cz

Nejnovější články