Zpět na » Serie A » Lautaro odmítl 60 milionů eur ročně v Al-Hilalu, pro Inter má cenu 150 milionů eur

Lautaro odmítl 60 milionů eur ročně v Al-Hilalu, pro Inter má cenu 150 milionů eur

Lautaro odmítl 60 milionů eur ročně v Al-Hilalu, pro Inter má cenu 150 milionů eur © iconsport.photo - Lautaro Martínez je tahounem Interu Milán

0

Líbilo se

22.07. - Argentinský útočník Interu Milán, Lautaro Martinez, se společně s mnoha dalšími spoluhráči dostal do hledáčku bohatých klubů. Na letním přestupovém trhu jeho angažmá zvažují po velmi dobré sezóně také saudskoarabské kluby, které hráči nabízejí až 60 milionů eur ročně. Lautaro Martinez ale zatím lukrativní nabídky odmítá a ze Serie A odcházet nechce.

Informace považovaná za kachnu, která začala kolovat v argentinských médiích, a do Evropy dorazila s letním vánkem se změnila ve vichřici. Telefonáty ze Saudské Arábie se množí a agent Lautara Martineze se nezastaví. Dva saudské týmy, jedním z nichž je Al-Hilal, nabízí útočníkovi Interu Milán perspektivu luxusního života v pouštní metropoli. Ne náhodou se klub pokouší přemluvit k přestupu také Romela Lukaku, jež v minulosti tvořil s Martinezem útočnou dvojici na hřišti.

Argentinská média mluví o nabídce 60 milionů eur ročně, které prozatím Lautaro Martinez s díky odmítá. Útočník se cítí nejen důležitým hráčem klubu, ale začíná pociťovat také tíhu kapitánské pásky, kterou v nové sezóně bude nosit. Pro tým bude majákem, který povede mužstvo procházející velkou obměnou.

Nutno říci, že Al-Hilal se po zamítavém postoji argentinského útočníka trochu stáhl a Interu oficiální nabídku na přestup neučinil. Saudskoarabský gigant pochopil, že Lautaro Martinez bude jedním z hráčů, které ani lukrativní nabídka nepřesvědčí k přestupu do „druhořadé“ první ligy.

Argentinský reprezentant navíc v Lombardii zapustil kořeny, a to jak z hlediska pracovního, tak v soukromém životě. Aby toho nebylo málo, Inter veškeré pokusy jiných klubů zastavil hned na začátku. A pro ty, kdo by snad věřili, že mají naději, vyslal jasný vzkaz. Lautara Martineze si ceníme na 150 milionů eur.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Nejnovější články