Zpět na » Serie A » AC Milan mohl získat Ibrahimoviče

AC Milan mohl získat Ibrahimoviče

0

Líbilo se

17.10. - Prezident AC Milan Silvio Berlusconi prozradil, že během loňského letního přestupního termínu mohl AC Milan získat Zlatana Ibrahimoviče poté, co opustil Juventus Turín.


Ĺ védská superstar opustila Bianconeri poté, co byl turínský celek za korupční trest poslán do Serie B. AC Milan se začal o Ibrahimoviče intenzivně zajímat. V současné době ale Berlusconi moc dobře ví, že pokusit se získat ve skvěle formě hrajícího kanonýra z Interu Milan je takřka nemožné.

" Je to mistr, měli jsme ho koupit, když byl k mání, ale bohužel se tak nestalo. Ibrahimoviče jsme sledovali již déle. Věděli jsme, že by to byl pro nás ten pravý hráč. Bylo by skvělé ho vidět hrát za náš klub, ale nezlobím se, že hraje za našeho městského rivala." V té době jsme však byli zapojeni do korupčního skandálu a ztratili jsme tak kontrolu nad situací na italském trhu. Byla to velká šance, né-li poslední získat Zlatana. Ale zaměřili jsme se na příchod Ronalda. Byl jsem smířen s riskem, který tento transfér představoval, ale na jaře hrál Ronaldo skvěle a nyní vím, že to byla správná volba."

Zlatan Ibrahimovič začal sezónu ve skvělé formě, góly střílí jako na běžícím pásu a stává se klíčovou osobností Interu Milan v letošní sezóně.

Jakub Košťan / goal.com

Nejnovější články