Zpět na » Serie A » Juventus jedná s Realem Madrid o přestupu obránce Vázqueze

Juventus jedná s Realem Madrid o přestupu obránce Vázqueze

Juventus jedná s Realem Madrid o přestupu obránce Vázqueze © iconsport.photo - Lucas Vazquez v zápase Realu Madrid

0

Líbilo se

07.06. - Bianconeri, kteří se po velmi turbulentní sezóně dokázali kvalifikovat „pouze“ do Konfereční ligy, hledají před vstupem do přípravy na příští ročník ligové i pohárové soutěže posilu do obrany. Ke stoperské dvojici Bremer - Gatti, která se velmi osvědčila, by měl na pravého obránce přijít Lucas Vázquez z Realu Madrid a pomoci tak na této pozici pětatřicetiletému Cuadradovi.

Podle renomovaného italského sportovního novináře, Gianlucy Di Marzia, se Juventus přidal na seznam klubů, které mají zájem o podpis univerzálního hráče Lucase Vázqueze. Mezi oběma kluby již došlo k prvním kontaktům a bianconeri se netají tím, že je španělský hráč jedním z hlavním cílů, jak posílit obranu pro nadcházející sezónu.

Jednatřicetiletý obránce Realu Madrid zaujal vedení Juventusu zejména díky své univerzálnosti a zkušenostem v obraně i tahem na bránu. V posledních letech se osvědčil v Realu na pozici pravého obránce i křídla a právě tato unvierzálnost zaujala italského trenéra Massimiliana Allegriho.

Podle posledních informací je Juventus ochoten nabídnout za služby španělského obránce, jehož smlouva vyprší 30. června 2025, přibližně 7 milionů eur. S ohledem na blížící se konec smlouvy bude Real Madrid nucen naslouchat nabídkám i samotnému hráči, který tak stojí před rozhodnutím, zda přijmout nabídku Juventusu, dát přednost pokračování v Realu nebo hledat úplně jiné alternativy.

Andrea Suttnerová / fichajes.net

Nejnovější články