Zpět na » Serie A » Zlatan Ibrahimovič se proti Veroně rozloučí s kariérou v AC Milán

Zlatan Ibrahimovič se proti Veroně rozloučí s kariérou v AC Milán

Zlatan Ibrahimovič se proti Veroně rozloučí s kariérou v AC Milán © iconsport.photo - Zlatan Ibrahimovič, útočník AC Milán

1

Líbilo se

04.06. - Odkaz Zlatana Ibrahimoviče v AC Milán se chýlí ke svému konci, minimálně ten hráčský. V nedělním utkání proti Hellasu Verona se švédský útočník oficiálně rozloučí s publikem na San Siru, po kterém bude mít dostatek času na to, aby promyslel, zda pověsí kopačky na hřebík nebo přijme některou z nabídek. Ve svých jednačtyřiceti letech se totiž stále přiklání k aktivnímu pokračování kariéry.

Zlatan Ibrahimovič se v neděli večer rozloučí s fanoušky AC Milán. Z klubu po sezóně odejde a přestože se nabízí možnost přechodu do manažerské pozice, švédský útočník je přesvědčen, že bude pokračovat v aktivní kariéře, možná nadále v Serii A.

Myslím, že mám stále co nabídnout a o odchodu neuvažuji. Myslím, že musím hrát dál, ale musím najít rovnováhu, stejně jako v životě,“ řekl Zlatan Ibrahimovič před několika týdny. Přestože v této sezóně nastoupil pouze čtyřikrát, o ukončení kariéry ještě nepřemýšlí.

Jednou z možných destinací pro švédského útočníka je Los Angeles Galaxy v Major League Soccer, kde se prosadil již v minulosti. Jeho budoucí klub zatím ale nebyl potvrzen, proto o jeho angažování mohou dál usilovat i jiní zájemci, například Monza.

Ibrahimovičův odchod bude znamenat konec jedné důležité éry v Miláně. Během svého působení v klubu zanechal nesmazatelnou stopu díky svému talentu, vůdcovství a charismatu. Byl stěžejním bodem na hřišti i mimo něj a jeho přínos byl klíčový pro nedávné úspěchy týmu.

Navzdory svému věku prokázal Ibrahimovič velké odhodlání a vynikající herní úroveň, což přilákalo zájem několika klubů. Jeho odchod z AC Milán bude emotivním momentem pro fanoušky, kteří budou mít možnost švédskému útočníkovi naposledy vyjádřit svou podporu v posledním ligovém utkání proti Hellasu Verona.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it, fichajes.net

Nejnovější články