Zpět na » Serie A » Pokud chce Bayern získat z Interu Brozoviče, musí podat nabídku nyní

Pokud chce Bayern získat z Interu Brozoviče, musí podat nabídku nyní

Pokud chce Bayern získat z Interu Brozoviče, musí podat nabídku nyní © iconsport.photo - Chorvatský záložník Interu Milan, Marcelo Brozovič

0

Líbilo se

20.05. - Chorvatský reprezentant nastupující aktuálně v barvách Interu Milán, Marcelo Brožovič, je jedním z letním přestupových cílů Bayernu Mnichov. O záložníka milánského týmu ale stojí také Barcelona nebo Paris Saint Germain, proto musí bavorský klub jednat velmi rychle a využít nejistoty Brozoviče ohledně vlastní budoucnosti.

Bayern Mnichov s příchodem trenéra Tuchela načal novou éru, ve které cílí na potřebnou přestavbu svého týmu a již delší dobu proto sleduje mimo jiné i chorvatského záložníka, Marcela Brozoviče. Reprezentant jihoevropského národního týmu na klubové úrovni v Interu Milán ztrácí svou pozici a pro zálohu již není tak nenahraditelný, což nevede k ničemu jinému, než ke spekulacím o tom, že z Lombardie v létě odejde.

S ohledem na takový scénář začala bavorská strana podnikat první kroky, aby na stůl Interu Milán mohla položit příhodnou nabídku. Chorvatskému záložníkovi by Bayern Mnichov rád nabídl dvouletou smlouvu s možností následného ročního prodloužení a Marcelo Brozovič by takovou možnost ve chvíli, kdy si není jist svým pokračováním v Miláně, měl minimálně zvážit. V Interu vždy patřil k největším lídrům, ale v poslední době už to tak nevypadá.

Bayern Mnichov není jediným týmem, který se zajímá o podpis chorvatského záložníka, neboť o příchod balkánského hráče usiluje také Barcelona nebo Paris Saint Germain. Prozatím situaci ovšem sledují spíše z války a vyčkávají, zda se Brozovič nakonec rozhodne v Interu Milán zůstat až do konce své smlouvy, nebo se po sedmi letech s černomodrým dresem rozloučí a stane se jednou z hvězd příštího přestupového trhu.

Andrea Suttnerová / fichajes.net

Nejnovější články