Zpět na » Serie A » AS Řím si nemůže dovolit Amauriho

Serie A - AS Řím si nemůže dovolit Amauriho

0

Líbilo se

18.10. - Tvrdí to alespoň prezident Palerma Maurizio Zamparini. Ten tak reagoval na přestupové spekulace, podle nichž měl s AS Řím vyjednávat o Amauriho přestupu.

Brazilský kanonýr se pomalu stává jedním z nejžádanějších hráčů v Serii A. Včera jeho agent Mariano Grimaldi prohlásil, že o Amauriho přestupu do hlavního města se velmi intenzivně jedná. Prezident klubu Zamparini ale tvrdí něco jiného.

"Nejsou žádná jednání mezi Palermem a AS Řím a nemyslím, že by měl proběhnout nějaký přestup. Když vidím, v jaké finanční situaci je AS, dohoda o přestupu Amauriho by byla nemožná. AS nemůže ani uspokojit náš požadavek, ani bojovat o Amauriho s ostatními kluby," prohlásil Zamparini.

"Amauri je pod smlouvu do léta 2011 a ještě u nás nějakou dobu zůstane. Fanoušci mohou být klidní. V létě jsem nepustil Cavaniho za 12 milionů euro, Barzagliho nepustím za méně než 16 milionů. Prodej Amauriho nepřipadá v úvahu za méně než 22 milionů euro. Není to otázka peněz, ale ambicí a potřeby prodávat," tvrdí Zamparini.

Ăštočné trio Palerma Amauri, Miccoli a Cavani patří mezi nejkvalitnější ofensivy Serie A. Zatím se to však klubu nedaří potvrdit.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články