Zpět na » Serie A » José Mourinho pískal na hráče Lazia do 14 let a je obviněn z nesportovního chování

Serie A - José Mourinho pískal na hráče Lazia do 14 let a je obviněn z nesportovního chování

José Mourinho pískal na hráče Lazia do 14 let a je obviněn z nesportovního chování © twitter.com -

1

Líbilo se

02.03. - Portugalský trenér José Mourinho vypískal hráče Lazia do 14 let a řekl mladíkům, aby předstírali zranění, aby vyhráli derby. Mourinho byl obviněn z vážného nesportovního chování při sledování zápasu týmu do 14 let v derby proti Laziu.

Mourinho, který v Římě působí již druhou sezonu, dostal v úterý při šokující porážce 2:1 s Cremonese třetí červenou kartu v sezoně poté, co těsně po poločase vynadal rozhodčím. V reakci na to pohrozil asistentovi rozhodčího Marcu Serrovi právními kroky a prohlásil, že mu řekl, aby si hleděl svého. Mourinho si vyžádal zvukový záznam jejich výměny názorů, kde tvrdí, že s ním bylo mluveno tím nejneomluvitelnějším způsobem.

Portugalský manažer se však dostal do další kontroverze kvůli svému údajnému chování na zápase akademie. Mourinho byl v neděli přítomen na mini Derby Della Capitale a podle listu Il Messaggero, který přinesl server Get Football News Italy, zpoza lavičky Říma bučel na mladíka Lazia Alexandrua Miloua, když nastupoval na penaltu, aby ho vyvedl z míry.

Záběry kolující po sociálních sítích ukazují, že se skutečně ozývalo hlasité pokřikování, když se Milou chystal k provedení pokutového kopu, ačkoli video s Mourinhem k dispozici není. Šedesátiletý trenér navíc údajně hráčům řekl, aby předstírali zranění a ztrátu času.

Lazio je údajně na Mourinhovo vyvádění naštvané a trenér Lazia do 14 let Tobia Assumma údajně prohlásil: "Ne, pane Mourinho, tohle se fakt nedělá."

Po vítězství byl Mourinho viděn, jak slaví s mladíky, z nichž mnozí dělali rukama gesto 2:1. Poté je pozval do tělocvičny, aby se setkali s týmem prvního mužstva a vyfotili se.

Prokuratura FIGC údajně zahájila vyšetřování.

petr magasanik / twitter.com

Nejnovější články