Zpět na » Serie A » Milan Škriniar podepsal v PSG smlouvu, domluví se kluby na okamžitém přestupu?

Milan Škriniar podepsal v PSG smlouvu, domluví se kluby na okamžitém přestupu?

Milan Škriniar podepsal v PSG smlouvu, domluví se kluby na okamžitém přestupu? © twitter.com - Milan Škriniar podepsal smlouvu v PSG

0

Líbilo se

29.01. - Slovenský obránce a kapitán Interu Milán, Milan Škriniar, v rozhovoru pro slovenský fotbalový svaz potvrdil, že se s francouzským klubem dohodl na podmínkách smlouvy. Nyní musí jen čekat, zda se PSG a nerazzurri dohodnout na okamžitém přestupu, nebo řady francouzského mistra posílí jako volný hráč až po ukončení sezóny.

Kapitán Interu Milán se svým spoluhráčům v týdnu svěřil s tím, že v PSG již podepsal smlouvu pro příští sezónu. Vedení francouzského klubu ale dělá vše proto, aby hráče mělo k dispozici již pro jarní část sezóny. Čas ale hraje proti, na dohodu mají oba kluby jen dvaasedmdesát hodin.

PSG oficiální nabídku ještě Interu podá a je v zájmu milánského klubu, aby ji pečlivě zvážil, protože v opačném případě o hráče na konci sezóny přijde bez jakéhokoli ekonomického vyrovnání. Navrhovaná částka za přestup obránce bude pravděpodobně vyšší než naposledy nabízených 10 milionů eur. V neposlední řadě proto, že francouzský klub zvažuje na přestupovém trhu investovat ještě 30 milionů eur.

Trenér Galtier by nově měl mít v týmu pravé křídlo a obránce. A obráncem je podle pařížského tisku právě Milan Škriniar. Čas kvapí a těžko budou oba kluby čekat s dohodou do 31. ledna, protože má Inter omezeně málo času na reakci na trhu a koupi jiného hráče.

V první řadě se naskýtá Tiago Djalo z Lille nebo Victor Lindelof z Manchesteru United. K tomu je ale potřeba, aby slovenský obránce opustil řady Interu Milán. Vedení italského klubu požaduje 20 milionů eur a nechce jít níže. PSG drží v ruce ale všechny triumfy, po dohodě s hráčem si těžko lze představit, že by chtěla jít výše než na 15 milionů eur. A jako obvykle by rozhodující mohly být různé prémie za dosažení cílů.

Fanoušci si musí ještě počkat. Pokud Škriniar nebude ve středu ráno hráčem PSG, pravděpodobně to bude jen proto, že kluby nedokázaly za 72 hodin technicky dotáhnout přestup. Simone Inzaghi se po ligovém utkání vyjádřil naprosto jasně. „Zeptejte se Marotty a Ausilia. Milan je profesionál, který vždy trénuje na maximum. Ale nevím, co se stane. Riziko, že odejde je reálné.“

Andrea Suttnerová / mundodeportivo.com

Nejnovější články