Zpět na » Serie A » Zaniolo bohužel zůstává v týmu, ale není už jeho součástí, tvrdí Mourinho

Serie A - Zaniolo bohužel zůstává v týmu, ale není už jeho součástí, tvrdí Mourinho

Zaniolo bohužel zůstává v týmu, ale není už jeho součástí, tvrdí Mourinho © besoccer.com - Juventus touží po římském mladíkovi

0

Líbilo se

28.01. - Trenér římského AS si stěžuje na situaci panující okolo záložníka Nicolo Zaniola, který již dlouhou dobu trvá na tom, že v klubu nechce zůstat, zároveň ale nebyl dokončen jeho přestup, a tak se hráč nachází v mrtvém bodě. Postaven trenérem mimo tým, v němž ho již portugalský trenér nechce vidět.

Po utkání ve Spezii, ke kterému Zaniolo nebyl povolán, oficiálně kvůli zdravotní indispozici, se na záložníka AS Řím nedostane ani ve sledované bitvě s Neapolí. „Soustředím se pouze na hráče, kteří v utkání budou, což není případ Zaniola,“ stručně okomentoval situaci José Mourinho. „Jestli na hráče uvalíme nějaká další disciplinární opatření zatím nevím. Bohužel mám ale pravdu a zdá se mi, že se naplňuje to, co jsem říkal již po utkání se Spezii. Nicolo už měsíc kudy chodí, tudy říká, že chce odejít, že už nechce trénovat v tomto týmu a hrát v tomto dresu.

Ideální situace je pochopitelně ta, kdy budu mít k dispozici pouze spokojené hráče. Mám ale pocit, že Nicolo nám v týmu zůstane i po ukončení přestupového okna. Nyní se nezúčastní našeho venkovního utkání v Neapoli, dále uvidíme,“ dokreslil nelehkou situaci okolo římského odchovance.

Aktuálně jediným zájemcem, který podal konkrétní nabídku zůstává anglický Bournemouth. Ten se snaží hráče přesvědčit o tom, že se nechce smířit se sestupovou pozicí a bude o udržení v Premier League bojovat. A v honbě za dalšími body by se klubu Zaniolo jistě hodil. Bournemouth proto zvýšil nabídku a hráči chce poskytnout plat ve výši 3 miliony eur ročně.

Signál anglického klubu je jasný. Bournemouth by se rád co nejdříve setkal s hráčovými zástupci, aby mu vysvětlil ambice klubu. Americký vlastník chce tým oživit, ale cíl pro současnou sezónu je především záchrana v lize. Proto přišla dvaadvaceti milionová investice do Danga Quattary z Lorientu a nyní fanoušci sní o příchodu Zaniola.

Čas se ovšem krátí a Bournemouth potřebuje od AS Řím co nejdříve odpověď, zejména kvůli otázce načasování. Zimní přestupové okno se zavře již za čtyři dny a v případě dohody by Zaniolo musel ještě vyřešit záležitosti spojené se získáním pracovního povolení a pobytu v Anglii.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it, corrieredellosport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články