Zpět na » Serie A » Kam zamíří Škriniar? Vypadalo to na Paříž, do boje ale ještě promlouvá klub z Anglie

Serie A - Kam zamíří Škriniar? Vypadalo to na Paříž, do boje ale ještě promlouvá klub z Anglie

Kam zamíří Škriniar? Vypadalo to na Paříž, do boje ale ještě promlouvá klub z Anglie © SempreInter - Milan Škriniar v těchto týdnech rozhoduje o své budoucnosti

1

Líbilo se

28.01. - Milan Škriniar má v Interu Milán platnou smlouvu jen do konce června a není tedy divu, že největší kluby v Evropě už teď kolem vytáhlého středního obránce poletují. Dlouhodobě se v souvislosti se slovenským reprezentantem zmiňovalo Paris Saint-Germain, v posledních dnech se však údajně do popředí dostal neznámý celek z Britských ostrovů.

27letý zadák působí na San Siru od léta 2017, kdy byl za 34 miliónů euro vykoupen ze Sampdorie Janov. Už teď je jasné, že Nerazzurri na své opoře z uplynulých sezón nic nevydělají. Zmiňované PSG se zajímalo o přestup vloni v létě, nicméně nenašlo s protistranou shodu.

Francouzský gigant však není jediným zájemcem o služby rodáka ze Žiaru nad Hronom. Už od minulého kalendářního roku kolem Škriniara sondují rovněž Liverpool, Chelsea a Tottenham Hotspur.

Renomovaný zdroj L’Équipe sice informoval v minulém týdnu o tom, že hráčovi zástupci se již ústně domluvili s PSG na smlouvě, to ale vůbec nemusí být definitivní, jak se nyní ukázalo. Ve hře jsou stále také anglické kluby. Server Foot Mercato dokonce napsal, že jeden z klubů Premier League nabídnul vyšší týdenní plat než Pařížané.

Inter je smířen s tím, že Škriniar rezignoval na jednání o prodloužení smlouvy. Jeho poslední šancí, jak z hráče finančně profitovat, je prodej ještě během ledna. V omezeném čase by se milánský celek spokojil s kompenzací ve výši 17,5 miliónů liber.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, footmercato.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

poleno z felvidéku nebrat ani zadarmo Smajlík 12

MUFC_RedArmy
Nejnovější články