Zpět na » Serie A » Přestoupí Škriniar do PSG již v lednu?

Serie A - Přestoupí Škriniar do PSG již v lednu?

Přestoupí Škriniar do PSG již v lednu? © zimbio.com - Milan Škriniar v utkání proti Sampdorii gól neslavil.

0

Líbilo se

21.01. - Jednání o tom, zda slovenský reprezentační obránce a kapitán Interu Milán, Škriniar, v italském klubu prodlouží smlouvu, se nijak významně v posledních měsících nepohnula. Chvílemi se zdálo, že se váhy přikloní na jednu či druhou stranu, nyní to ale vypadá, že je ochod nevyhnutelný. Jen tu myšlenku nikdo nechce vyslovit nahlas: Milan Škriniar odchází z Interu Milán do PSG.

Někdy je ticho daleko více tíživé než největší hluk. I mlčení je třeba umět interpretovat a Inter to dokázal. Milan Škriniar tak dlouho neodpovídal na výzvy k prodloužení smlouvy až Inter jeho ticho pochopil a odpověděl si sám. Slovenský obránce sice tvrzení o svém odchodu popírá, ale nemůže mlžit do nekonečna.

Nikdo v nerazzurri od prezidenta Zhanga přes trenéra až po fanoušky neočekává, že by Milan Škriniar v Interu Milán prodloužil smlouvu. Sbohem se blíží, jak to ale vypadá, loučení nebude příjemné. Ani jedna ze stran nezaujala stanovisko a pokud se to nezmění, znamená to, že neexistuje skutečná ochota ke konkrétnímu dialogu. Inter nechce mít pocit, že je někdo vodí za nos a neustále žádá o odklad.

Jedno je jisté, ani v nejbližších dnech se neuskuteční žádná schůzka s obráncovým agentem, bylo by to zbytečné. Slovenský reprezentant v klubu nadále hrát nechce a nic na tom nemění ani kapitánská páska. V nadcházejících dnech a týdnech se tak bude rozhodovat, jaké budou jeho další kroky a který projekt ho zaujme nejvíce.

PSG je možnost, která se zdá být nejaktuálnější, ale žádná dohoda neexistuje, byť je trenér pařížského klubu přesvědčen, že hráče získá. Na tiskové konferenci totiž oznámil, že se Škriniarem počítá, ať již hned v lednu nebo v létě. Slovenský obránce tuší, že konkrétní nabídky by mohly přijít i z jiných klubů, byť je pařížská siréna velmi lákavá: 9,5 milionu eur ročně a více než 20 milionů eur bonus při podpisu smlouvy.

S tím se, byť je velmi dobrá, nabídka Interu nemůže srovnávat. Nerazzurri se dokázali dostat na 7 milionů eur ročně a kapitánskou pásku. Škriniarovi toto pozlátko nestačilo, chce dát přednost opravdu vrcholové scéně a tou PSG bude. Poraženým v této hře tak bude Inter. Letní nabídku na přestup slovenského obránce za 50 milionů eur odmítnul, nyní o hráče na konci sezóny přijde. Jedinou nadějí Interu je tedy prodej hráče ještě v lednu, ve chvíli, kdy za něj může žádat nějaké odstupné. To se podle španělských médií může rovnat částce okolo patnácti milionů eur.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články