Zpět na » Serie A » Bizarní moment v Serii A. Klub přivedl na lavičku trenéra, kterého dva dny předtím vyhodil

Serie A - Bizarní moment v Serii A. Klub přivedl na lavičku trenéra, kterého dva dny předtím vyhodil

Bizarní moment v Serii A. Klub přivedl na lavičku trenéra, kterého dva dny předtím vyhodil © globalhappenings.com - Davide Nicola

0

Líbilo se

18.01. - Celek italské Serie A Salernitana ve středu na tiskové konferenci představila svého nového trenéra Davida Nicolu, na čemž by samo o sobě nic extrémně zajímavého nebylo. Poměrně zarážející je ale fakt, že se jedná o stejného trenéra, který přitom o dva dny dříve v klubu dostal padáka.

Nicola byl zbaven svých povinností trenéra Salernitany v pondělí, kdy se mu osudnou stala vysoká porážka Salernitany 8:2 na hřišti Atalanty. Během dvou dnů je ale vše jinak a prezident klubu Danilo Iervolino jej ve středu znovu jmenoval hlavním koučem.

„Jak moc někoho milujete, si často uvědomíte, až když je pryč,“ svěřil se Iervolino na poněkud bizarní tiskové konferenci.

„Byl to jediný způsob, jak jsme mohli pročistit vzduch. Takže pro dobro klubu, hráčů i všeho ostatního je správné, že dostane další šanci s příslibem, že tým už nikdy neutrpí tak potupnou porážku.“

Nicola poté poděkoval Iervolinovi i sportovnímu řediteli Morganu De Sanctisovi za to, že jej vzali zpět.

„Tento krok znamená, že fotbal je tvořen vášní a srdcem a já chci jejich důvěru splatit celým svým srdcem. Čekají nás týdny tvrdé práce, abychom dosáhli našich cílů,“ oznámil Nicola.

Salernitana je po 18 odehraných zápasech na 16. místě tabulky Serie A. První zápas po návratu na lavičku Salernitany čeká kouče Nicolu v sobotu doma proti silné Neapoli.

Kam dál?

Vít Sedlák / espn.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Související odkazy
Nejnovější články