Zpět na » Serie A » Obránce Monzy Pablo Marí byl v Itálii pobodán. Jedna z obětí útoku nepřežila

Serie A - Obránce Monzy Pablo Marí byl v Itálii pobodán. Jedna z obětí útoku nepřežila

Obránce Monzy Pablo Marí byl v Itálii pobodán. Jedna z obětí útoku nepřežila © demieres-nouvelles.com - Pablo Marí byl v Itálii pobodán

0

Líbilo se

28.10. - Ze zpráv, které přišly z Itálie jde nejen fotbalovým fanouškům mráz po zádech. Obránce Monzy Pablo Marí byl mezi 6 pobodanými osobami v nákupním centru v Miláně. Španělský fotbalista, který je kmenovým hráčem Arsenalu útok přežil a jeho zranění nejsou nijak zvlášť závažná. Ne všichni ale měli to štěstí.

Pablo Marí je odchovancem Mallorcy. Bez nějakých větších úspěchů a zkušeností se v roce 2016 přesunul z Tarragony do Manchesteru City. V jeho dresu ale nikdy nenastoupil a chodil po hostováních do sesterských klubů Girony a nizozemské Bredy. Po hostování v La Coruně se vydal na dobrodružství do Brazílie. Konkrétně do Flamenga. A jedna sezóna zakončená titulem a vítězstvím v Copa Libertadores mu zajistila angažmá v Arsenalu. Tam byl Marí spíše členem širšího kádru. Odehrál 22 zápasů a minulý rok hostoval v Udinese. V Itálii zůstal i tuto sezónu. Na hostování ho získala ambiciózní Monza.

Krásná Itálie se ale pro Marího změnila v noční můru. 29letý stoper, který byl jinak členem základní sestavy si s rodinkou vyšel na nákupy do zhruba 14 kilometrů vzdáleného Milána. Poklidné předměstí, čtvrtek, zhruba 18:30 a v obchodním centru je šílenec, léčící se z psychických problémů, s černými myšlenkami. Do obchodního centra šel s tím, že rozpoutá peklo. Pobodal 6 lidí, včetně Pabla Marího, kterému zabodl nůž před jeho rodinou do zad. Podle klubového bosse Gallianiho by měl být Marí v pořádku.

Pablo Marí má poměrně hlubokou ránu na zádech, která naštěstí nedošla k jeho životně důležitým orgánům, jako jsou plíce. Jeho život není ohrožen, měl by se rychle zotavit,“, řekl Adriano Galliani k Mariho stavu.

Takové štěstí už ale neměl prodavač bolívijského původu, který útok šílence nepřežil. Umírat ho viděla i Marího manželka. Doufáme, že Pablo Marí bude brzy v pořádku a že útočníka čeká spravedlnost.

David Suchý / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články