Zpět na » Serie A » AS Řím pokračuje v posilování týmu: Přichází Belotti a Camara

Serie A - AS Řím pokračuje v posilování týmu: Přichází Belotti a Camara

AS Řím pokračuje v posilování týmu: Přichází Belotti a Camara © asroma.it - Andrea Belotti podepsal v AS Řím roční smlouvu

0

Líbilo se

28.08. - Giallorossi, kteří se mohou pyšnit nečekaně raketovým vstupem do sezóny, mají pro své fanoušky nachystaná další překvapení. Vlastně se ale až tak nejedná o věc neznámou, jako spíše o odkládané potvrzení přestupu. Podle očekávání v Římě nakonec podepsal smlouvu bývalý útočník Turína Andrea Belotti a klub finišuje i dohodu s Olympiacosem ohledně hostování záložníka Camary.

Dlouhé čekání skončilo, AS Řím do světa vypustil oficiální potvrzení přestupu Andrea Belottiho. Nejprve se novinka objevila na sociálních sítítch v podobě vše vypovídající fotografie, následně přišlo i tiskové prohlášení římského klubu. Giallorossi s podpisem smlouvy s italským útočníkem čekali do chvíle, kdy v týmu uvolní potřebné místo. To se podařilo po prodeji Felixe do Cremonese.

Andrea Belotti, který v Turíně nastřílel 106 branek ve 270 utkáních po vypršení smlouvy v klubu, dával najevo, že bude zvažovat pouze přetup do AS Řím. Své rozhodnutí po celé letní přestupové období nezměnil a odmítl všechny nabídky z jiných klubů, a žejich nebylo právě málo. O služby osmadvacetiletého obránce mezi jinými usilovalo Nice, Monako, Toronto, Galatasaray a Fiorentina.

V sobotu se bývalý útočník Turína dočkal a v Římě podstoupil lékařskou prohlídku a podepsal roční smlouvu s opcí na další dva roky. Po příjezdu do tréninkového centra v Trigorii se Andrea Belotti vítal zejména s Paulem Dybalou. Oba hráči sdílelli společnou šatnu již během působení v Palermu a přestože dlouhé roky v Turíně nastupovali v konkurenčních týmech, vždy zůstali velkými kamarády. „Ambice a růst AS Řím mě fascinují. V této fázi mé kariéry se chci zlepšovat a jsem šťastný, že to mohu udělat v dresu AS,“ byla první slova nové posily římského klubu. Slova, která pravděpodobně ranila mnoho fanoušků Toro. „Vím, že moje mlčení v těchto týdnech asi ranilo spustu z Vás,“ obracel se Belotti na své bývalé fanoušky, „ale měla svůj důvod a Turín pro mne vždy zůstane domovem.“

Střední útočník by neměl zůstat jedinou posilou AS, který po zranění Wijnalduma sháněl i záložníka a stihl se bleskově dohodnout s řeckým Olympiakosem na příchodu Mohameda Mady Camary. Guinejský záložník bude v Římě hostovat, součástí dohody je opce na přestup ve výši 12 milionů eur a procenta pro řecký klub z budoucího prodeje. Pětadvacetiletý záložník by měl do Říma dorazit v průběhu pondělí a následující den podstoupit lékařskou prohlídku, aby mohl být co nejdříve k dispozici trenérovi Mourinhovi.

Andrea Suttnerová / corrieredellosport.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články