Zpět na » Serie A » Malinovsky vystřelil Atalantě bod, pro trenéra Gasperiniho je ale nadbytečný

Serie A - Malinovsky vystřelil Atalantě bod, pro trenéra Gasperiniho je ale nadbytečný

Malinovsky vystřelil Atalantě bod, pro trenéra Gasperiniho je ale nadbytečný © goadnews.com - Malinovsky slaví gól v dresu Atalanty, byl jeho poslední?

0

Líbilo se

22.08. - Velmi zvláštní týden má za sebou ukrajinský reprezentační útočník Ruslan Malinovsky, který v neděli vystřelil Atalantě v utkání s AC Milán důležitý bod. Trenér Gasperini ho ale i tak považuje za nadbytečného hráče, pro kterého v týmu nemá místo. Malinovskyi má proto k dispozici posledních deset dní na to, aby si našel nové angažmá.

Boží plán. Takovými slovy okomentoval ukrajinský útočník na sociálních sítích svou trefu v utkání proti favorizovanému AC Milán. Forward Atalanty se do sítě ligového mistra trefil po necelé půlhodině utkání a poslal svůj tým do vedení. Navzdory všemu a všem.

V prvním ligovém utkání nastoupil Malinovsky na pouhých sedm minut, ale stihl během nic nahrát Lookmanovi na druhý gól. Ve druhém utkání Serie A se sice ukrajinský hráč vlezl do základní sestavy, ale to jen díky souběžným zraněním Muratoreho, Edersona a Cabezase. Pro trenéra Gasperiniho je totiž Malinovsky postradatelný hráč, který byl umístěn na přestupový trh.

Nic na rozhodnutí trenéra nezměnilo ani velmi dobré vystoupení v ligovém ukání, korunované gólem. Malinovsky zůstává na trhu a musí si najít nové angažmá. Po 128 utkáních v dresu Atalanty budeme v sezóně ukrajinského hráče vídat na jiném hřišti, na příležitost číhá několik anglických klubů s Tottenhamem v první řadě.

Malinovsky? Dokázal spoustu velmi dobrých věcí, ale je správné, aby Atalanta na trhu sledovala hráče, kteří dokáží vstřelit více než šest branek v sezóně. Chtěl jsem po vedení klubu, aby mi přivedlo útočníka a to Malinovsky není,“ odstartoval slovní přestřelku v tisku trenér Gasperini, který ukrajinského hráče veřejně umístil na trh v předvečer utkání s AC Milán. Ani po remízovém zápase ale svůj názor nezměnil a řádně to schytal od fanoušků. „Pouze Gasperini může hodit přes palubu aktuálně nejlepšího hráče Atalanty. Ještě, že hledá útočníka, který bude produktivnější,“ pršela kritika na hlavu italského trenéra.

Servítky si ovšem nebrala ani manželka Ruslana Malinvského, která na sociálních sítích připomenula, že útočník Atalanty v sobotu absolvoval magnetickou rezonanci, kvůli svým předchozím zraněním a přesto do utkání nastoupil a rozhodl o bodovém zisku Atalanty. „Je to pro nás stejně nečekané jako pro Vás, fanoušky. Ale nic ještě není rozhodnuto. Fotbalový svět je příliš složitý, nikdy nevíte, co můžete očekávat. Pokud Ruslan nesmí dále zůstat v Atalantě, musí si najít jiné angažmá. Nepočítali jsme s tím a Ruslan se připravoval na novou sezónu, ale něco se asi pokazilo.

Andrea Suttnerová / calciomercato.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články