Zpět na » Serie A » Antonín Barák chybí v sestavě Verony: V příštím týdnu by se měl stát hráčem Fiorentiny

Serie A - Antonín Barák chybí v sestavě Verony: V příštím týdnu by se měl stát hráčem Fiorentiny

Antonín Barák chybí v sestavě Verony: V příštím týdnu by se měl stát hráčem Fiorentiny © gianlucadimarzio.com - český záložník se v příštích dnech stane další posilou Fiorentiny

0

Líbilo se

21.08. - Český reprezentační záložník je jen krůček od toho, aby v italské Serii A udělal výkonnostní krok vpřed a změnil dres. Barákovy dny ve Veroně budou brzy minulostí, zatímco oba kluby vyjednávají poslední detaily dohody, trenér Cioffi už českého hráče nepovolal ani k ligovému utkání.

Konec týdne byl pro českého reprezentanta velmi náročný a jako na houpačce. Dlouho se spekulovalo o tom, že by Antonín Barák mohl následovat Simeoneho a přestoupit do Neapole, v posledních dnech se ale vyrojily zprávy o tom, že si na záložníka brousí zuby toskánský klub.

A právě Fiorentina Veronu dokázala přesvědčit, když původní nabídku hostování s poplatkem 2 miliony eur a povinnou opcí s doplatkem 10 milionů eur navýšila na celkových 14 milionů eur. Verona naopak ustoupila ze svého požadavku minimální přestupové částky ve výěi 15 milionů eur a dohoda mezi oběma kluby byla na spadnutí.

Jednání mezi kluby se z mediálního prostoru přenesla za kulatý stůl a dohoda, která byla pod rouškou tmy připravována několik týdnů, konečně spatrřila světlo světa. Trenér Fiorentiny, Daniele Pradé, je připraven Antonína Baráka uvítat v týmu již na začátku příštího týdne, ještě před odvetným utkáním Konferenční ligy proti Twente. Se začleněním hráče do sestavy ale Fiorentina nemusí spěchat, český záložník totiž do zápasu pohárové Evropy zasáhnout nemůže, protože chybí na soupisce UEFA.

Naopak do ligového utkání, které ještě Barák s Veronou mohl absolvovat, již nebyl trenérem Cioffim povolán. Po úvodním kole, kdy český záložník do hry nastoupil až ve druhém poločase, se trenér Verony rozhodl, že už hráče do sestavy nezařadí a počká na uzavření dohody mezi oběma kluby, ke které by mělo dojít v příštích hodinách.

Andrea Suttnerová / fiorentina.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články