Zpět na » Serie A » Kostič blízko přestupu do Juventusu: V Eintrachtu se loučil vysokou porážkou

Serie A - Kostič blízko přestupu do Juventusu: V Eintrachtu se loučil vysokou porážkou

 Kostič blízko přestupu do Juventusu: V Eintrachtu se loučil vysokou porážkou © goadnews.com - Odejde v létě Kostic z Frankfurtu?

0

Líbilo se

06.08. - Srbský levý záložník, Filip Kostič, s velkou pravděpodobností odehrál v dresu Eintrachtu v pátečním utkání s Bayernem Mnichov poslední zápas. S Frankfurtem se loučil vysokou prohrou 1- 6 a do utkání Evropského Superpoháru proti Realu Madrid již nezasáhne. Pokud vše dopadne podle plánu, bude nejpozději ve středu hráčem Juventusu.

Dohoda mezi hráčem a bianconeri existuje již dlouhou dobu, prakticky od počátku přestupového období, kdy Juventus označil levého krajního záložníka za hlavní cíl svého letního snažení na trhu. Srbský reprezentant se s bianconeri dohodl na tříleté smlouvě s platem okolo 3,5 milionu eur čistého ročně, včetně bonusů.

S postupem času se ovšem preference Juventusu měnily a italský klub se vydal jiným směrem, než došlo k definitivnímu obratu v posledním týdnu. Značně tomu napomohlo souběžné zranění Pogby a McKennieho, které oba záložníky vyřadí ze hry na několik týdnů.

Juventus proto Eintrachtu položil dotaz, zda je stále prostor pro možnou dohodu, jelikož se o hráče v posledních dnech výrazně zajímal West Ham United a dohoda mezi kluby byla na spadnutí. Srbský záložník ale své rozhodnutí ovšem nezměnil, zdvořile anglický klub odmítl a potvrdil Eintrachtu svou vůli a rozhodnutí přestoupit do Turína.

To, co se za celou dobu nezměnilo, je pevná pozice německého bundesligového klubu, který za svého kmenového hráče požaduje 20 milionů eur. V pátek ráno se uskutečnila nové schůzka mezi Juventusem a hráčovým agentem, ze které vzešel pokyn k závěrečné ofenzívě. Juventus bude tlačit na snížení přestupového poplatku na částku okolo 15 milionů eur. Rozhodujícím elementem by mohla být vůle Kostiče odejít, stejně jako fakt, že mu končí v Eintrachtu smlouva.

Trenér Allegri počítá se začleněním hráče do týmu nejpozději v první polovině nadcházejícího týdne, aby jej tak mohl využít v prvním ligovém utkání proti Sassuolu. Do něj by Kostič měl zasáhnout v základní sestavě s ohledem na již zmíněné zraněné, ale také vykartované hráče.

Andrea Suttnerová / calciomercato.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články