Zpět na » Serie A » Fanoušci Lazia sní o Marcelovi, klub řeší hráčův plat

Serie A - Fanoušci Lazia sní o Marcelovi, klub řeší hráčův plat

Fanoušci Lazia sní o Marcelovi, klub řeší hráčův plat © fichajes.com - Marcelo

0

Líbilo se

22.07. - Na sociálních sítích fanoušků Lazia Řím propuklo hotové šílenství poté, co se v tisku objevila zpráva o tom, že vedení klubu zvažuje angažování brazilského hráče. Od spekulací k faktickému přestupu je ovšem stále daleko a největším problémem bude, jak se zdá, délka smlouvy a požadavek na výši platu.

Marcelo otřásl věčným městem v jeho základech. A pokud se po příchodu Dybaly do AS Řím rozpoutalo šílenství, jen těžko hledat slova pro to, co nastalo po zveřejnění zprávy o možném angažování Marcela Laziem Řím.

Sociální sítě fanoušků i klubu kolabovaly, fotografie Marcela a brazilské vlaječky obsadily profily příznivců klubu. Kdo by nechtěl v týmu přivítat čerstvého vítěze Ligy mistrů a španělské ligy? Podle zprostředkovatele kontaktu, Stefana Quadriho, je i Marcelo nakloněn přechodu do italské Serie A. „Marcelo tak okamžitou reakci fanoušků nečekal. Příjemně ho překvapila a úplně upozadila všechna další jednání. Láska k městu a vřelost fanoušků si ho získaly,“ potvrdil do italského tisku Quadri.

O nabídky bývalý hráče Realu Madrid nemá nouze, angažovat je brazilského kouzelníka ochotno hned několik klubů z pěti nejlepších evropských lig. Podle Stefana Quadriho si ovšem Marcelo již vybral, Itálií je fascinován a je připraven vyzkoušet Serii A.

Dohoda o angažmá je ale stále daleko. Trenér Sarri dokonce vyslovil pochybosti nad hráčovou kondicí a jeho téměř minimálním vytížení v posledním roce v Realu. Marcelo si je ale natolik jist svou připraveností a kvalitou, že je ochoten svůj plat částečně navázat na odehraná utkání. „Marcelo nerad prohrává a i v tomto případě si je jist, že se mu podaří Sarriho přesvědčit. O někom jako je on se nepochybuje. Vzpomínám si, jak lidé pochybovali nad návratem Maicona do Serie A a on se také dokázal prosadit. Navíc z Lazia odešli Lucas Leiva a Reina, klubu by se proto typ hráče jako Marcelo hodil. Věřím, že dokáže v klubu být nadále rozdílovým hráčem.“

Chápu potřeby Lazia, ale s ohledem na to, že Marcelo touží do Lazia přijít, by ho měli vzít bez váhání. Je na Laziu, aby zvážilo proveditelnost operace,“ dodal Stefano Quadri. A podle informací z tisku se tak také děje, ale obě strany hned v samotném počátku jednání naráží na problém. Marcelo požaduje plat ve výši 2,5 milionu eur a tříletou smlouvu, kterou mu Lazio Řím není ochotno nabídnout.

Andrea Suttnerová / noibiancocelesti.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Fanúšikovia by ho možno chceli, ale Lazio ho nevezme. Sarri potrebuje vyriešiť ľavého obrancu, ale dlhodobou prioritou je reprezentant Emerson Palmieri (27), ktorého Sarri trénoval aj v Chelsea. Ak by to s ním nevyšlo, hneď ďalšia voľba je Emanuele Valeri (23) z Cremonese. Hysaj (28) nepresvedčil a po 1 sezóne sa bude sťahovať (pravdepodobne do Valencie).

Princ z Paríža
Nejnovější články