Zpět na » Serie A » Obránce FC Torino, Gleison Bremer, přestupuje do Juventusu

Serie A - Obránce FC Torino, Gleison Bremer, přestupuje do Juventusu

Obránce FC Torino, Gleison Bremer, přestupuje do Juventusu © juvenetusnews24.it - Nová posila Juventusu přichází z Turína

0

Líbilo se

19.07. - Juventus Turín se v úterý oficiálně rozloučil s holandským obráncem de Ligtem, ale pozice středového obránce dlouho volná nezůstala. Obsadí ji Brazilec Bremer, který přichází z klubu městského rivala, FC Torino, za 40 milionů eur.

Dlouhou dobu to vypadalo, že se brazilský obránce stane snadnou kořiští Interu Milán a nerazzurri výrazně posílí defenzívu s ohledem na možný odchod Milana Škriniara. Do hry o Bremera se ovšem vložil Juventus, který přispěchal s výrazně vyšší nabídkou jak pro Torino, tak pro samotného hráče.

Oba turínští rivalové se takřka během několika hodin dohodli na přestupní částce ve výši 40 milionů eur s možností zisku dalších až 7 milionů v podobě bonusů. Inter přitom nabízel „pouze“ hostování Bremera s opcí na odkoupení ve výši 30 milionů eur a mladého obránce Casadeie.

Nejlepší obránce uplynulého ročníku Serie A se po středeční lékařské prohlídce stane další posilou bianconeri. V Juventusu podepíše pětadvacetiletý obránce pětiletou smlouvu s platem ve výši 4,5 milionu eur a pokud vše půjde podle plánu, ve čtvrtek odletí s týmem do Spojených států.

Gleison Bremer se narodil v brazilské Itapitanze, v létě 2018 si ho z jihoamerické ligy vytáhl Turín za necelých 6 milionů eur ale hráčova hodnota raketově vzrostla až v posledním roce. V uplynulé sezóně se Bremer probojoval mezi absolutní špičku Serie A. V Turíně odehrál 33 utkání, v nichž třikrát skóroval a jednou gólu asistoval.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články