Zpět na » Serie A » PSG-Inter: Na úterý v plánu definitivní jednání o přestupu Škriniara

Serie A - PSG-Inter: Na úterý v plánu definitivní jednání o přestupu Škriniara

PSG-Inter: Na úterý v plánu definitivní jednání o přestupu Škriniara © youtube.com - Škriniar na krok od angažmá v PSG

2

Líbilo se

17.07. - Jak rychle se na obzoru objevila možnost, že by slovenský reprezentační obránce mohl oblékat dres PSG, tak rychle veškeré hlasy ustaly a v posledních dnech se na ose Paříž-Milán nic neděje. Alespoň zdánlivě. Pravda je ale taková, že se kluby dohodly na definitivním jednání v úterý příštího týdne, kdy by mohl být přestuo Milana Škriniara zpečetěn.

Inter podstoupil v sobotu ve Ferrarě první ostrou zkoušku letní přípravy, do cesty se mu postavil klub z monackého knížectví a kdo čekal jasný výsledek, asi byl zklamán. Nerazzurri sice nastoupili s hvězdným útočným duem Lukaku - Lautaro, ale staronová dvojice neoslnila a Inter po celou dobu utkání dotahoval. Výsledek 2-2 nebyl důležitý, nakonec se jednalo o přátelské utkání.

Zajímavější byl fakt, že do utkání nezasáhl Milan Škriniar ani Alexis Sanchez. Zatímco slovenský obránce se zotavuje ze zranění, chilský útočník je zdravotně v pořádku. Jen se tak potvrzují hlasy mluvící o tom, že se oba hráči s milánským týmem brzy rozloučí, ačkoliv v diametrálně odlišné situaci.

Slovenský obránce by v Miláně s radostí zůstal, nakonec zde našel své štěstí a prorazil do absolutní fotbalové špičky. Ale myšlenka na to, že si v Paříži může vydělat 7,7 milionů eur ročně je lákavá. Čilan je v pozici opačné a v zásadě hledá jakoukoliv cestu, která mu umožní z Interu odejít. Ale za jeho podmínek, protože sedmiletá smlouva mu dává možnost v Miláně ještě rok zůstat. Exotické destinace Sanchez odmítá jako na běžícím páse a požaduje přestup pouze do špičkové ligy, odkud ovšem nabídku Inter nemá.

Jednání s PSG se v průběhu posledních týdnů stala válkou nervů. Paříž za slovenského reprezentanta nabízí 60 milionů eur, Inter požaduje o deset více. V úterý se očekává nové jednání mezi oběma stranami a je pravděpodobné, že by obě stany mohly ještě o krok ustoupit a potkat se na poloviční cestě. S odchodem slovenského obránce je paralelně nutné řešit také jeho náhradu. Tu identifikoval Inter v obránci Turína, Bremerovi.

Ani tady se ale kluby zatím nedohodly, Granata si svého obánce cení na 50 milionů eur, Inter nabízí sotva třicet a mladého obránce Casadeie. „Probíhají tvrdá jednání ohledně příchodu nového obránce a já tlačím na vedení klubu každý den, aby byla situace co nejdříve uzavřena,“ prozradil po přátelském utkání s Monakem trenér Inzaghi.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články