Zpět na » Serie A » Dybala a AS Řím sprintují vstříc společnému cíli

Serie A - Dybala a AS Řím sprintují vstříc společnému cíli

Dybala a AS Řím sprintují vstříc společnému cíli © asromalive.it - AS Řím tlačí na dohodu s Dybalou

0

Líbilo se

15.07. - Argentinský útočník, Paulo Dybala, nadále čeká na to, jak se vyvine situace ohledně jeho budoucího angažmá. Pokud ale ještě na začátku týdne do cílové rovinky vbíhal milánský Inter a AC po boku s AS Řím, dnes už je situace diametrálně odlišná. Na špici zájemců o Dybalu se osamostatnil právě klub z Říma.

Dokonce i italské sázkové kanceláře dávají za pravdu spekulacím v tisku a označují AS Řím za horkého favorita a budoucí angažmá argentinského útočníka. Italský šampionát startuje za necelý měsíc a pro bývalého útočníka Juventusu, který se druhým týdnem připravuje individuálně, je nejvyšší čas, aby se připojil k některému z týmů.

Mourinho by Dybalu v Římě měl rád a fanoušci slibují uvítání hodné boha. Útok giallorossi s Pellegrinim, Abrahamem a Dybalou by se mohl rovnat s těmi nejlepšími v lize a pokud by v klubu zůstal i Zaniolo, dokázali by giallorossi aspirovat i na více než „druholigové“ evropské poháry.

V současné chvíli je ale vše pouhou teorií, vedení AS totiž stále nemá svolení vlastníků klubu k zahájení jednání a podání oficiální nabídky. Příchod Paula Dybaly by neovlivnil rozpočet coby nákup, ale coby plat, což jsou dvě různé položky. AS proto zatím přemýšlí, jestli je schopno argentinskému útočníkovi garantovat plat na úrovni největších hvězd - Pellegriniho a Abrahama. Bude to ale stačit? Bude Dybala spokojen?

A co další zájemci? Inter je aktuálně mimo hru. Po návratu Lukaka na San Siro jsou nerazzurri v útoku kompletní. Džeko a Correa se z Milána stěhovat nebudou a doplní tak útoční duo Lautaro - Lukaku. Neapol v případě přestupu Dybaly opatrně vyčkává v pozadí, a byť je příchod Dybaly velmi lákavý, problémem jsou hráčova práva. V případě Neapole toiž přechází práva vždy na klub ale to Dybala kategoricky odmítá. A AC Milán? O hráče sice, alespoň soudě podle tisku, projevil zájem, ale i tady nikdy nepřerostl v konkrétní nabídku. A důvodem byly údajně vysoké finanční požadavky hráče.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vymýšľa chalan vymýšľa, ale aby nakoniec neostal s prázdnymi rukami hrať niekde v River Plate za párky a pivo. Nech berie ten Neapol, tím ho chce, tréner tiež, hrajú LM, najlepšia voľba čo mu ostáva.

Princ z Paríža
Nejnovější články