Zpět na » Serie A » Přetlak v útoku Interu Milán vylučuje příchod Pauly Dybaly

Přetlak v útoku Interu Milán vylučuje příchod Pauly Dybaly

Přetlak v útoku Interu Milán vylučuje příchod Pauly Dybaly © dailynationtoday.com - Inter je v útoku kompletní, Dybalu už nechce

0

Líbilo se

05.07. - Sportovní ředitel Interu Milán, Giuseppe Marotta, vyloučil, že by v současné chvíli klub chtěl podepsat smlouvu s bývalým útočníkem Juventusu. Nerazzurri naopak řeší přetlak v ofenzivě a budou hledat uplatnění pro bosenského útočníka Edina Džeka.

Příchod Paula Dybaly do Interu Milán se každým dnem více a více rozplývá. Argentinský útočník nadále čeká na oficiální nabídku smlouvy, kterou by mohl zvážit a přijmout, ta ale v nejbližších dnech nepřijde. Celému jednání vystavil stopku čínský vlastník klubu a jak nyní potvrdil sportovní ředitel, angažování argentinského reprezentanta na volném trhu je lákavá možnost, ale pro Inter v tuto chváli nezajímavá a vyloučená.

Před zahájením tiskové konference trenéra Inzaghiho v souvislosti se startem předsezónní přípravy klubu, Giuseppe Marotta, okomentoval současný postoj klubu k Paulu Dybalovi. „Chtěl bych říci něco o Dybalovi. Je jedním z mnoha hráčů, kterým nebyla prodloužena smlouva a je to poprvé v historii, kdy se na volném trhu objevuje takové množství hráčeů. To jen potvrzuje, že se fotbal mění a je v něm potřeba mít kuráž a dát podnět ke změně a zaměřit se na mládežnickou úroveň. Dybala je, omlouvám se byl velkou příležitostí, ale v útoku už jsme kompletní.“

Podle mnoha náznaků se zdá, že útočné řady Interu jsou již jasně definovány. Dvojice Lukaku - Lautaro jako hráči základní jedenáctky, Correa a Džeko jejich náradníci. V sestavě zatím zůstává také Sanchez, o kterého ale projevilo zájem Flamengo a je také ochotno nabídnout mu 7 milionový plat. Pro Paula Dybalu tak místo není.

Ke změně by mohlo dojít jen při vzájemném odchodu Sancheze a Edina Džeka. Bosenský útočník je totiž jeden z hráčů, kteří se svou současnou pozicí nejsou spokojeni. Od loňského léta křivka popularity bývalého útočníka AS Řím klesá. Z dědice Romela Lukaka se přes hlavní útočné eso Interu Džeko „dopracoval“ až na pravděpodobného náhradníka.

Vklínit se mezi útočné duo Lautaro - Lukaku bude velmi složité, navíc musí Džeko počítat také s Correou, který na konci loňské sezóny dostával více a více prostoru v sestavě. Bosenský útočník se ovšem z Interu Milán stěhovat nechce. Do Interu přišel loni v létě a zejména v první části sezóny hrál první housle. Do statistik se zapsal sedmi brankami v prvních devíti utkáních a fanoušci i vedení Interu byli nadšeni.

Bohužel aktuální situace na trhu nenabízí žádné východisko ze zoufalé situace. Vedení Interu na bosenského útočníka neobdrželo žádnou nabídku, samotný útočník se stěhovat nechce a vyhlídky nejsou růžové.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Nejnovější články