Zpět na » Serie A » Podaří se AC Milán dokončit přestup De Ketelaereho?

Serie A - Podaří se AC Milán dokončit přestup De Ketelaereho?

Podaří se AC Milán dokončit přestup De Ketelaereho? © newcastleworld.com - AC Milán se snaží získat maldého belgického záložníka

0

Líbilo se

05.07. - Belgické Bruggy s prodejem svého nejlepšího hráče nikterak nespěchají a ofenzivní záložník mezitím s klubem zahájil letní přípravu. První oficiální nabídka ze strany AC Milán na 20 milionů eur s belgickým vlastníkem ani nehla, další jednání se ovšem dají očekávat v příštích dnech.

Charles De Keteleare odehrál svůj poslední oficiální zápas 14. června, a to v dresu belgické reprezentace, o dvacet dní později se po dovolené vrátil do Brugg, aby nastoupil k prvnímu předzápasovému tréninku.

Je tak nad slunce jasné, že rodák z Brugg se neplánuje pouštět do boje s klubem a vynucovat si přestup. AC Milán už uskutečnil první krok a belgickému klubu představil nabídku na přestup záložníka. Ta ovšem nestačila k tomu, aby se oba strany dohodly, protože Bruggy nadále požadují za přestup částku ve výši 30 milionů eur. V pčípadě, že by o hráče projevily zájem také jiné kluby, pak se může přestup vyšplhat i na 35 milionů eur.

V Belgii ujišťují, že ligový mistr na prodej hráče s číslem 90 netlačí a ani ho nepotřebují k zajištění ekonomické stability. Naopak by klub preferoval, aby Charles De Kelelaere odehrál ještš nadcházející sezónu v Bruggách a až pak odešel.

Pokud dojde k dohodě obou stran, je pravděpodobné, že se tak stane v příštích dvou týdnech. Rossoneri na přestup tlačí, chtějí trenérovi Piolimu představit kompletní tým ještě před zahájením letní pčípravy.

S příchodem belgického mladíka by se také mohlo zásadně menit rozestavení na hřišti. Pokud by se De Keteleare posunul na útoku, pak bude potřeba doplnit zálohu o hráče, který by dokázal využít velkého talentu mladého Belgičana. A v tomto směru by se rossoneri mohli začít zajímat o Renata Sancheze z Lille. Ten si sice stále myslí, že jeho budoucí angažmá bude v pařížském klubu, ale příchod Vitinha do PSG by tyto plány mohl narušit.

Na druhou stranu by velkým otazníkem v přestupovém jednání mohl být plat mladého belgického hráče. V politice AC Mián by se stal De Keteleare jedním z nejdražších cílů letních přestupů, nicméně pořád se jedná o jednadvacetiletého talentovaného hráče s budoucnosti. A v případné budoucnosti by mohl být prodán s velkým kapitálovým ziskem.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články