Zpět na » Serie A » Dybala odsouhlasil nabídku Interu Milán

Dybala odsouhlasil nabídku Interu Milán

Dybala odsouhlasil nabídku Interu Milán © - Dybala souhlasí s přestupem do Interu Milán

0

Líbilo se

09.06. - Argentinský útočník, pod dlouhých námluvách v týdnu poslal svého agenta do sídla Interu a na světě je dohoda mezi stranami. Paulo Dybala souhlasí s nabídkou tříleté smlouvy s platem okolo 6 milionů eur.

Joya a Inter Milán našli po dlouhých týdnech společnou řeč. Základní obrysy smlouvy jsou na rýsovány, zbývá doladit detaily, ale fanoušci Interu by se nové posily do útoku měli dočkat do konce týdne.

Čísla jsou již dávno známá, Paulo Dybala souhlasil s návrhem ročního platu ve výši 6 milionů eur, s bonusy si může přijít až na 7 milionů. Jediným otázníkem zatím zůstává délka smlouvy, kdy obě strany ještě diskutují o pro a proti tří nebo čtyřleté smlouvy. Součástí dohody bude patrně také bonus při podpisu smlouvy, ale jeo výše nebyla a ani nebude uveřejněna.

Do sídla Interu Milán ve středu dorazil Jorge Antun, agent Paula Dybaly, Fabrizio De Vecchi, který v celém jednání působí jako prostředník a Carlos Novel, jenž se stará o sponzory argentinského hráče. Na druhou stranu stolu zasedl pochopitelně Marotta, ale zástupci Dybaly se potkali také s viceprezidentem Javierem Zanettim nebo trenérem Inzaghim.

Proč ještě nedošlo ke konečné dohodě a co vlastně zbývá, aby mohl být Dybala prohlášen hráčem Interu? Přinejmenším se právě argentinský útočník, momentálně na dovolené v Miami, musí setkat se svým agentem, který mu představí podmínky vyjednané v Miláně. Meeting by měl proběhnout v rámci dní, maximálně jednoho týdne.

Nikdo nechce již déle natahovat jednání, ani hráč, který od počátku odmítal jakokuoliv jinou nabídku (Dortmund, Newcastle, Sevilla), ani Inter, který chce co nejdříve trenéru Inzaghimu poskytnout kompletní tým pro letní přípravu.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Nejnovější články