Zpět na » Serie A » Paulo Dybala se s Juve nedohodl, v létě odejde

Serie A - Paulo Dybala se s Juve nedohodl, v létě odejde

Paulo Dybala se s Juve nedohodl, v létě odejde © www.goal.com - Paolo Dybala v dresu Juve

0

Líbilo se

21.03. - Poslední plánované jednání mezi vedením Juventusu a zástupci argentinského útočníka toužebné přání fanoušků o tom, že obě strany najdou společnou řeč, nepřineslo. Paulo Dybala odmítl i poslední nabídku turínského klubu, smlouvu neprodlouží a v létě odejde.

Ještě na konci roku vypadalo vše velice nadějně a obě strany „konfliktu“ tvrdily, že se nejpozději brzy na jaře na prodloužení smlouvy dohodnou. Na stole v tu dobu byla nabídka čtyřleté smlouvy ve výši 7 milionů eur. Prvotní požadavek Dybaly ale byl na bezmála deseti milionovou smlouvu. Kontranabídka ze strany Juventusu tedy počítala se zvýšením pohyblivé složky ve formě bonusů.

Paulo Dybala ve vlnách střídavě tvrdil, že plánuje smlouvu prodloužit a jindy ji zase zamítal, ale vždy tvrdil, že nejpozději na konci zimního přestupového období bude jasno. Ani s koncem zimní pauzy ani s koncem února nová jednání nepřišla a fanoušci začali být nervózní. Na klidu nikomu nepřidala ani média, ve kterých se střídali odborníci a bývalí hráči a tvrdili, že by Juve neměla prodloužit smlouvu s hráčem, který polovinu sezóny promarodí.

V pondělí 21. března bylo stanoveno poslední datum, do kterého bylo nutné rozhodnout o bytí či nebytí hráče a v sídle Juventusu se sešli zástupci Paula Dybaly a vedení klubu. Víkendové ligové představení Dybaly okořeněné o vstřelenou branku dávalo fanouškům naději na to, že se přece jen dočkají radostného konce. Po dvouhodinovém jednání ale žádný bílý kouř potvrzující dohodu nebyl vidět. Právě naopak, obě strany jsou nyní vzdáleny ještě více než byly a je jasné, že Paulo Dybala v Juventusu novou smlouvu nepodepíše. Ta aktuální končí po sezóně a argentinský útočník se stane volným hráčem. Zuby si na něj brousí mezi jinými Inter, Atlético Madrid, Barcelona a Tottenham.

Andrea Suttnerová / calciomercato.com

Nejnovější články