Zpět na » Serie A » Diego Perotti a Franck Ribéry, klenoty Salernitany

Serie A - Diego Perotti a Franck Ribéry, klenoty Salernitany

Diego Perotti a Franck Ribéry, klenoty Salernitany © goal.com - Diego Perotti

1

Líbilo se

01.02. - Argentinské levé křídlo a bývalý hráč AS Řím či Janova, Diego Perotti, se po necelých dvou letech vrací do Serie A. Pokud úspěšně projde lékařskou prohlídkou stane se poslední posilou kampánského klubu v zimním přestupovém období.

Diego Perrotti se v úterý objevil v Salernu, aby mohl podstoupil lékařskou prohlídku před definitivním posvěcení přestupu. „Fyzicky se cítím dobře a věřím, že mohu Saleritaně dát 100%. Zahrát si v jednom týmu s Ribérym je jako sen. Společně dokážeme velké věci. V Salernitaně mě nikdo nemusel k podpisu nutit, okamžitě jsme se dohodli.“

Bývalého hráče AS Řím a Janov si Salernitana našla na trhu s volnými hráči poté, co argentinský záložník neprodloužil smlouvu v tureckém Fenerbahce a od srpna 2021 byl bez angažmá. Pro jihoitalský tým ale může být ideální posilou v boji o záchranu v Serii A. Do klubu jej přivedl sportovní ředitel Walter Sabatini, který se s hráčem potkal v římském AS.

Do italské Serie A přišel Perotti v sezóně 2014/15, kdy ho Janov odkoupil z Bocy. Hned v následujícím přestupovém období přestoupil argentinský záložník do AS Řím, kde odkopal čtyři sezóny a úctyhodných 149 zápasů.

Vedení klubu mě nemuselo nijak přesvědčovat, sám jsem celou dobu trénoval a jen jsem čekal, kdy dostanu šanci vrátit se k aktivnímu fotbalu. Hned jsme si se Salernitanou padli do oka,“ projevil nadšení z nového působiště Diego Perotti.

Andrea Suttnerová / sport.sky.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články