Zpět na » Serie A » Juventus představil hvězdnou posilu. Za 70 milionů eur přivedl střelce Fiorentiny Dušana Vlahoviče

Serie A - Juventus představil hvězdnou posilu. Za 70 milionů eur přivedl střelce Fiorentiny Dušana Vlahoviče

Juventus představil hvězdnou posilu. Za 70 milionů eur přivedl střelce Fiorentiny Dušana Vlahoviče © 7news.com.au - Dušan Vlahovič

1

Líbilo se

29.01. - NEPŘEHLÉDNĚTE Juventus světu oficiálně představil svoji novou posilu v podobě srbského útočníka Dušana Vlahoviče, kterého přivedl za vysokých 80 milionů eur i s bonusy z Fiorentiny. O dvaadvacetiletého střelce měly kromě Juventusu velký zájem i Arsenal nebo Tottenham Hotspur, nedokázaly se ale dohodnout s Fiorentinou na hráčově ceně.

Podle informací televizní stanice Sky zaplatí Juventus v rámci dohody Fiorentině v příštích třech letech počátečních 70 milionů eur, které se v budoucnu mohou díky výkonnostním bonusům navýšit o dalších 10 milionů eur.

Sám Vlahovič podepsal s Juventusem smlouvu na čtyři a půl roku, která mu zaručí plat ve výši 7 milionů eur hrubého za sezónu a celkem si přijde na 31,5 milionu eur po dobu trvání celé jeho smlouvy.

Juventus a Fiorentina údajně jednaly o hráčově přestupu již delší dobu a v úterý nakonec našly společnou řeč s tím, že Stará dáma zaplatí za čerstvě 22letého útočníka požadovanou částku.

Fiorentina chtěla prodat Vlahoviče už během tohoto měsíce, aby maximalizovala svůj zisk kvůli tomu, že hráči zbývalo posledních 18 měsíců smlouvy a novou ve Fiorentině odmítl podepsat.

Vlahovič na sebe výrazně upozornil už v loňské sezóně, během které nastřílel 21 gólů ve 40 zápasech za Fiorentinu a letos na svoji formu navázal a ve statistikách má již 20 branek ve 24 odehraných zápasech ve všech soutěžích.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články