Zpět na » Serie A » AC Milán z Rudé hvězdy Bělehrad přivádí Marko Lazetiče

AC Milán z Rudé hvězdy Bělehrad přivádí Marko Lazetiče

AC Milán z Rudé hvězdy Bělehrad přivádí Marko Lazetiče © milanreports.com - Marko Lazetič

2

Líbilo se

27.01. - Mladý srbský útočník se po rychlé dohodě na ose Milán - Bělehrad přesune do italského týmu. Rudá hvězda za přestup inkasovala 4 miliony eur a osmnáctiletým útočníke se tak loučí po pouhých šesti měsících.

AC Milán prostřednictvím svého webu oznámil další posilu zimního přestupového okna. Útočné řady posilují rossoneri přivedením slibného mladého hráče, Marko Lazetiče. Rodák z Bělehradu v letošní sezóně nastoupil ke čtrnácti utkáním v A týmu a dalším pěti v juniorské lize, ve kterých si dohromady připsal pět branek.

Mladý srbský hrotový útočník na sebe upoutal pozornost v mládežnické Lize mistrů, kdy dvěma brankami sestřelil St Patrick’s Athletic YL. Jeho pozice v AC Milán ale nebude snadná. Přichází zaplnit uvolněné místo po Pietro Pellegrim, který ukončil hostování a vrátil se do AS Monako.

Marko Lazetič s AC Milán podepsal čtyřletý kontrakt a vybral si dres s číslem 22. Podle jeho vlastních slov se velice těší na spolupráci se Zlatanem Ibrahimovičem, který byl vždy jeho velkým idolem.

Andrea Suttnerová / corrieredellosport.it

Nejnovější články