Zpět na » Serie A » Dušan Vlahovič požaduje po Arsenalu 300k liber týdně

Serie A - Dušan Vlahovič požaduje po Arsenalu 300k liber týdně

Dušan Vlahovič požaduje po Arsenalu 300k liber týdně © news9live.com - Vlahovič v dresu Fiorentiny

2

Líbilo se

11.01. - Podle britského DailyMail se Arsenal rozhodl, že srbského reprezentanta a útočníka Fiorentiny zláká v zimním přestupovém období a do Premier League ho přivede za každou cenu. Fanoušci londýnského klubu z toho ale nadšeni nejsou.

Forward toskánského klubu se několikrát v posledních týdnech nechal slyšet, že rozběhnutou sezónu hodlá jistě dokončit ve Fiorentině, ale jak je známo, každý hráč má svou cenu. Arsenal by posilu do útoku potřeboval jako sůl a dal najevo, že Vlahoviče přivede stůj co stůj. Fiorentina podle britského tisku požaduje přestupní částku okolo 58 milionů liber, samotný hráč si řekl o plat 300 tisíc liber týdne. To není zrovna málo, za mladého hráče, který má za sebou jednu veleúspěšnou sezónu a pořád zůstává otázkou, zda si výkonost udrží. Arsenal by na celou operaci musel vynaložit 150 milionů liber pokud chce, aby srbský útočník Gunners posílil ještě v lednu. Dělá pro to ale úplně vše a je v jednání s klubem i samotným hráčem. Fanoušci Arsenalu v diskusi ale unisono tvrdí, že 300 tisíc liber týdně je pro mladého útočníka z lehce nadprůměrného italského klubu prostě příliš a klub by měl od jednání odstoupit.

Trenér Arsenalu Mikel Arteta si o nového středního útočníka řekl velice hlasitě. Nejvíce se mluvilo o Dominicovi Clavert-Lewinovi z Evertonu a právě Vlahovičovi z Fiorentiny. Prvního jmenovaného Everton pustit k přímé konkurenci ale nechce a tak nezbývá, než se soustředit na hráče Fiorentiny. Gunners by za přestup Fiorentině měli vyplatit přibližně 58 milionů liber, dalších 15 milionů spolknou poplatky agentům. Menším zádrhelem v celém jednání by mohl být požadavek Vlahoviče, který chce přestoupit pouze do top klubu a za ten Arsenal nepovažuje, ale možná se nechá přesvědčit plány trenéra Artety do budoucna.

Arsenal si je vědom, že přestup Vlahoviče by řádně zatížil klubovou kasu, ale zároveň je nutné dohodu uspíšit, protože v létě by srbský útočník byl ještě dražší a evropské kluby na něj stojí řadu. V první linii je také Juventus, ale Fiorentina se s turínským klubem zdráhá jednat, protože se bojí reakce fanoušků. Na ose Fiorentina - Juventus už putovali Federico Chiesa a Bernadeschi a ani v jednom případě se to toskánským tifosi nelíbilo. Každopádně jak je známo, pokud někod bude ochoten za přestup zaplatit požadovanou částku, Fiorentiny dá stranou i city fanoušků.

Andrea Suttnerová / dailymail.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Chceš sex, přijď za mnou -> https://simplydating.site Smajlík 6

Hanna1994

Chceš sex, přijď za mnou -> https://simplydating.site Smajlík 17

Hanna1994
Nejnovější články