Zpět na » Serie A » Krzysztof Piatek se vrací do Serie A, hostovat bude ve Fiorentině

Serie A - Krzysztof Piatek se vrací do Serie A, hostovat bude ve Fiorentině

Krzysztof Piatek se vrací do Serie A, hostovat bude ve Fiorentině © as.com - Krzysztof Piatek

1

Líbilo se

06.01. - Německá Hertha Berlin a italská Fiorentina se dohodly na hostování polského útočníka Krzystofa Piatka, ten se tak vrací do Serie A po dvouletém působení v Bundeslize.

Fanoušci Fiorentiny jsou nadšení, vedení klubu je totiž překvapilo posilou do útoku. Piatkovo jméno bylo v posledních dnech v italském tisku skloňováno velice často, ale mluvilo se o jeho návratu do Janova. Přestože ligurský klub stupňoval tlak a zdálo se, že Piatka dokáže přemluvit, nakonec z jednání vyšla vítězně Fiorentina.

Krzystofa Piatka přivádí na půlroční hostování s možností odkupu za 15 milionů eur. Okamžitě se tak rozvířila debata, jaký bude mít tento krok dopad na Vlahoviče. O nejlepšího střelce Serie A má zájem spousta špičkových velkoklubů a ve chvíli, kdy Fiorentina do týmu přivádí na jeho místo nového útočníka, by se mohlo zdát, že by srbský forward mohl odejít už i v zimě.

Krzystof Piatek do italské Serie A přišel v létě 2018 jako zcela neznámý hráč, už ale během první sezóny v Janově se jeho cena několikanásobně zvýšila. Polský ostrostřelec stihl za šest měsíců nasázet devatenáct branek a jeho stabilně nadprůměrné výkony mu vysloužily přestup do AC Milán. Rossoneri za polského reprezentanta zaplatili 35 milionů eur, ale v dresu AC Piatek na své výkony navázat nedokázal. Ve 41 oficiálních utkáních nastřílel jen 19 branek a tak se AC Milán po roce dohodlo s bundesligovou Hertou na přestupu hráče. Po dvou letech v německé lize a pokračujících podprůměrných výkonech se vrací Piatek do Serie A a budeme doufat, že se mu podaří restartovat kariéru právě ve Fiorentině.

Andrea Suttnerová / sport.sky.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Sportovní sázení! Hazardní hry pro všechny chutě!

Bonus 500% s promo kódem "ZEZE"

Připojte se - https://1win.live

WinProfit

Blázen do fotbalu, hledám pár, můj profil je zde -> https://simplydating.site Smajlík 3

Eliska98
Nejnovější články